سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / امکان ایجاد مقطع دکترای یادگیری الکترونیکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

امکان ایجاد مقطع دکترای یادگیری الکترونیکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

امکان ساخته یا ایجاد مقطع دکترای یادگیری الکترونیکی در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز

ریاست اداره آموزش مداوم یادگیری الکترونیکی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز گفت: پیشنهاد راه‌اندازی رشته یادگیری الکترونیکی در مقطع دکترا به وزارت بهداشت ارائه شده و همچنین امیدواریم سال شمسی تحصیلی آتی شاهد صدور مجوز پذیرش دانشجو در آن رشته و همچنین مقطع تحصیلی باشیم.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، مجیدرضا فرخی یکشنبه ۲۵ مرداد در یک کنفرانس خبری گفتن کرد: هم‌اینک ۶۰ قطب علمی در دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید سراسر کشور، براساس مصوبه وزارت بهداشت، فعالیت‌های علمی، پژورهشی و همچنین آموزشی دارند.

او همچنین با گفتن آنکه در شیراز نیز چهار قطب علمی پیشرفته شامل، پیوند، میکروبیولوژی، ایمنی شناسی و همچنین آموزش الکترونیکی، فعال خواهند بود، آن مراکز را از عمده‌ترین قطب‌های مطرح کشور دانست.

ریاست اداره آموزش مداوم یادگیری الکترونیکی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز به فعالیت قطب آموزش الکترونیکی آن دانشگاه از سال شمسی ۸۹ اشاره و همچنین خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز سومین دانشگاه مطرح به لحاظ داشتن قطب‌های علمی در کشور می باشد.

فرخی ادامه داد: روند تغییر پیدا کردن یک مؤسسه آموزشی به قطب علمی شامل شرایط دشواری می باشد به گونه‌ای که بعد از تأیبد توانایی سرویس ها و خدمات دهی آن هم مرکز یا مؤسسه توسط وزارت خانه، معیارها بررسی کردن و همچنین بعد از تأیید نهایی اعتبار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت تغییر پیدا کردن به مرکز پیشرفته قطب داده می‌می شود.

او همچنین همچنین به تشریح عملکرد اداره آموزش مداوم یادگیری الکترونیکی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز پرداخت و همچنین ظرفیت سازی، تامین و همچنین توسعه زیرساخت‌ها، آمورش و همچنین انتقال دانش یادگیری آموزش الکترونیکی، پژوهش دانش یادگیری الکترونیکی و همچنین نوآوری در آن حوزه را شامل فعایت‌های مهم آن اداره در سال شمسی قبل برشمرد.

استاد تمام دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز، ساخته یا ایجاد شبکه و همچنین طراحی سستم مدیریت یادگیری، راه‌اندازی هفت سامانه مدیریت و همچنین نشر دانش با بهره‌گیری از زیرساخت‌های فناوری و همچنین طراحی ۱۰ دوره فلوشیب یادگیری الکترونیکی ویژه افراد هیئت علمی را از دیگر آن فعالیت‌ها ذکر کرد.

فرخی اضافه کرد: قطب علمی آموزش یادگیری الکترونیکی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید متشکل از چهار عضو هیئت علمی در رشته‌های؛ آموزش علم پزشکی جدید و همچنین آموزش از راه دور به همراه ۱۵ کارشناس در باره‌های پژوهشی،‌ فناوری و همچنین آموزشی می باشد.

او همچنین تصریح کرد: آن قطب جهت نخستین بار رشته کارشناسی ارشد یادگیری الکترونیکی را پیگیری کرد و همچنین بعد از تصویب وزارت بهداشت، هم‌اکنون ۱۰ دانشجو در حال تحصیل در آن رشته خواهند بود.

ریاست اداره آموزش مداوم یادگیری الکترونیکی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز گفتن کرد: نخستین مجله پژوهشی با محوریت یادگیری الکترونیکی علوم علم پزشکی جدید در کشور در آن دانشگاه به چاپ رسید که در حال حاضر چهار سال شمسی از فعالیت آن هم می‌گذرد.

فرخی عنوان کرد: به تا حال ۱۳ جلد آن مجله به صورت فصلنامه نشر یافته شده شده و همچنین مجوز نشر‌ آن هم به زبان انگلیسی نیز از وزرت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید گرفته شده می باشد.

او همچنین همچنین از کسب رتبه برتر آن قطب در ارزشیابی که هفته قبل از سوی معاونت آموزشی وزارت بهداشت انجام شد، خبر داد و همچنین گفت: اداره آموزش مداوم جزو معاونت آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید محسوب می‌می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-11174
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : امکان ساخته یا ایجاد مقطع دکترای یادگیری الکترونیکی در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید شیراز

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک