خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / امکان دریافت کد رهگیری داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد

امکان دریافت کد رهگیری داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد

امکان گرفتن کد رهگیری داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون می توانند کد- رهگیری و همچنین شماره پرونده خود را از تلفن گویا گرفتن کنند.

81602814 6443295 امکان دریافت کد رهگیری داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد

به به گفته روز یکشنبه ایرنا، مجتبی علوی فاضل گفت: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون که بایستی و حتما اطلاعات مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را جهت آن معاونت از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org ارسال کنند، در صورتیکه کد -رهگیری یا شماره پرونده خود را در اختیار ندارند، می توانند با برقرای تماس با شماره ۴۷۴۳ و همچنین انتخاب گزینه ۵ کد رهگیری و همچنین شماره پرونده خود را از سیستم بطور خودکار گرفتن کنند.

او همچنین افزود: داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون بایستی و حتما عناوین تولیدات علمی خود را منطبق با فرم موجود در وبسایت و مرکز خبرهای جدید تکمیل کنند لذا نیازی به ارسال کل متن مقاله نیست.

علوی فاضل درخصوص پاسخگویی به داوطلبان خاطرنشان کرد: هدف ما ساخته یا ایجاد شرایطی می باشد که داوطلبان بتوانند بدون رفت و آمد و مراجعه یا اتلاف وقت به مطالبات و همچنین خواسته های خود برسند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش افزود: تقویت روابط عمومی مجازی می تواند تا حد بسیاری سطح و همچنین سرعت دسترسی را افزایش داده و همچنین آن امر به رضایت داوطلبان منجر خواهد شد.

بر اساس به گفته روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، او همچنین گفت: ما در پی آن هم هستیم که در بعدی تمامی اعلام نتایج داوطلبان را براساس سیستم پاسخگویی تلفن گویا ساخته یا ایجاد کرده تا در صورتیکه داوطلبی امکان دسترسی به اینترنت نداشته باشد بتواند از طریق تلفن از نتایج خود مطلع می شود.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۰۲۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B1%D9%87%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-9981
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : امکان گرفتن کد رهگیری داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک