خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / امکان پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

امکان پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

امکان پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – مهندس مسلم حدیدی در نشستی خبری پیرامون پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه اظهارکرد: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی از سال شمسی ۱۳۸۴ راه‌اندازی شده و همچنین در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد دارد.

او همچنین با گفتن آنکه به تا حال ۳۵۰۰ دانشجو از آن موسسه فارغ‌التحصیل شده اند، افزود: آن موسسه آموزش عالی شامل ۲۰۰ استاد تمام، دانشیار، استادیار و همچنین مربی می باشد که کار آموزش دانشجویان را به دست دارند.

دست یار موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه اظهارکرد: در آن مجموعه آموزشی به دنبال آن هم هستیم که بحث یادگیری و همچنین آموزش را همراه با فرآیند توانمندسازی دانشجو پیش ببریم.

حدیدی تصریح کرد: از آنجایی که آن موسسه آموزشی در ارتباط تنگاتنگ با مراکز رشد و همچنین پارک علم و همچنین فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه می باشد، دانشجوبانش آن امکان را دارند که ایده‌ها و همچنین طرح های خود را با سهولت بیشتری تا حصول پس نتیجه آن می شود که دنبال کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد: همچنین در طول دوران تحصیل جهت دانشجویان، دوره‌های آموزشی مختلفی را برگزار می کنیم تا بتوانند با فضای کسب و همچنین کار اکثرا و بیشتر آشنا شوند.

دست یار طرح و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه تاکید کرد: اصلی‌ترین هدف آن موسسه آموزشی توانمندسازی شغلی دانشجویان می باشد.

حدیدی با اشاره به ظرفیت پذیرش آن موسسه جهت سال شمسی تحصیلی پیش رو، تصریح کرد: موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه یک موسسه غیرانتفاعی غیردولتی می باشد که تنها از طریق کنکور سراسری دانشجو می‌پذیرد و همچنین جهت سال شمسی تحصیلی پیش رو ظرفیت پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در قالب ۱۲ کد رشته را داریم.

او همچنین با اشاره به بعضی از آن رشته‌ها گفت: مهندسی عمران، معماری داخلی، شهرسازی، برق، کامپیوتر، IT، مکانیک، جغرافیای برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شهری، آموزش زبان انگلیسی و همچنین مترجمی زبان انگلیسی شامل رشته‌هایی خواهند بود که جهت سال شمسی تحصیلی جدید در آنها پذیرش دانشجو داریم.

او همچنین خاطرنشان کرد: همچنین آن موسسه آموزش عالی شامل چهار رشته کاردانی و همچنین چهار رشته کارشناسی ارشد می باشد.

حدیدی با اشاره به امکانات آموزشی آن موسسه گفت: آن موسسه شامل یک ساختمان آموزشی کاملا هوشمند می باشد که تمامی امکانات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت دانشجویان شامل کتابخانه مجهز، سالن اجتماعات، آزمایشگاه، کارگاه و همچنین … را دارد.

او همچنین یادآور شد: با خریداری یک زمین ۱۲۰ هکتاری به دنبال آن هم هستیم تا در بعدی‌ای نه چندان دور یک مجتمع علمی تحقیقاتی مجهز جهت موسسه راه‌اندازی کنیم.

دست یار طرح و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان جهت بهره‌مندی دانشجویان آن موسسه از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جهاد دانشگاهی کرمانشاه می باشد.

او همچنین اظهارکرد: موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کرمانشاه به دلیل عملکرد مثبتش و همچنین با توجه به ارزیابی‌های گرفته شده از طریق وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری به عنوان برترین موسسه آموزش عالی غرب کشور شناخته شده می باشد.

حدیدی در پایان با اشاره به آنکه ۵ تا ۱۰ مرداد ماه سالجاری فرصت انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری می باشد، از دانشجویان به ویژه دانشجویان بومی کرمانشاهی خواست که آن موسسه آموزش عالی را در اولویت انتخاب‌های خود قرار دهند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : امکان پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی کرمانشاه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک