خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / انتخاب رشته بیش از ۱۱ هزار داوطلب آزمون دکتری ۹۴

انتخاب رشته بیش از ۱۱ هزار داوطلب آزمون دکتری ۹۴

انتخاب رشته بیش از ۱۱ هزار داوطلب آزمون دکتری ۹۴

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- ۱۱ هزار و همچنین ۹۰۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی، تا ساعت ۸ صبح امروز نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کرده اند.

81580462 6403858 انتخاب رشته بیش از ۱۱ هزار داوطلب آزمون دکتری ۹۴

حسین توکلی مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور صبح امروز (چهارشنبه) در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: از تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب حاضر در جلسه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند.

او همچنین افزود: تمامی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت داشته از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۳۱ فروردین ماه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش رفت و آمد و مراجعه وضمن گرفتن دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد و همچنین مطالعه دقیق دفترچه یادشده و همچنین اطلاعیه های منتشره آن نهاد با رعایت تمامی ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد-رشته محل از رشته امتحانی مرتبط اقدام و همچنین تمامی کد-رشته محل های انتخابی را تا پایان روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه در فرم انتخاب رشته اینترنتی به ترتیب اولویت علاقه ثبت کنند.

توکلی به تمامی مجازین انتخاب رشته آزمون دکتری که به تا حال جهت انتخاب رشته اقدام نکرده اند اکیدا توصیه کرد که در مهلت باقی مانده در آن خصوص اقدام کنند.

مجازین به انتخاب رشته ضرورت دارد ضمن گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش و همچنین مطالعه دقیق دفترچه یادشده و همچنین اطلاعیه های منتشره نهاد سنجش، با رعایت تمامی ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد-رشته محل از میان کد-رشته محل های مورد علاقه خود اقدام و همچنین کد-رشته محل های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب و همچنین در مهلت مشخص شده نسبت به ثبت آن هم ها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

بعد از انتخاب رشته توسط مجازین به انتخاب رشته، گزینش مرحله اول به منظور معرفی ابتدایی و اولیه داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد-رشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ قسمت و بخش نمره آزمون و همچنین ۲۰ قسمت و بخش معدل های تراز شده دوره های کارشناسی و همچنین ارشد و همچنین دیگر ضوابط انجام شده صورت خواهد گرفت.

فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد-رشته محل های مرتبط جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین بررسی کردن سوابق علمی، آموزشی و همچنین پژوهشی مطابق با مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین حداکثر در ۵ کد-رشته محل در نیمه اردیبهشت ماه ۹۴ از طریق نهاد سنجش نشر یافته شده و همچنین جهت دانشگاه ها و همچنین موسسات ارسال خواهد شد.

فراهنگ**۹۱۲۹ ** ۱۵۶۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-9722
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : انتخاب رشته بیش از ۱۱ هزار داوطلب آزمون دکتری ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک