خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / انتخاب رشته دکتری ۹۴ فردا پایان می یابد

انتخاب رشته دکتری ۹۴ فردا پایان می یابد

انتخاب رشته دکتری ۹۴ فردا پایان می یابد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور اعلام کرد که مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ دانشگاه ها ساعت ۲۴ فردا (یکشنبه) ششم اردیبهشت ماه پایان می پذیرد.

81583549 6409288 انتخاب رشته دکتری ۹۴ فردا پایان می یابد

حسین توکلی صبح امروز (شنبه) در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: آن هم دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته که به تا حال نسبت به انتخاب رشته آزمون دوره دکتری اقدام نکرده اند ضرورت دارد در آن مهلت باقی مانده به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رفت و آمد و مراجعه و همچنین بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین اطلاعیه های منتشره آن نهاد نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد-رشته محل از میان کد-رشته محل های تیم مرتبط اقدام کنند.

داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد کد-رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

به گفته توکلی، تا ساعت ۸ صبح امروز (شنبه) پنجم اردیبهشت ماه از تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تعداد ۳۴ هزار و همچنین ۴۵۰ داوطلب یا به عبارت دیگر حدود ۶۰٫۷۲ قسمت و بخش داوطلبان انتخاب رشته کرده اند.

مجازین به انتخاب رشته ضرورت دارد ضمن گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش و همچنین مطالعه دقیق دفترچه یادشده و همچنین اطلاعیه های منتشره نهاد سنجش، با رعایت تمامی ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد-رشته محل از میان کد-رشته محل های مورد علاقه خود اقدام و همچنین کد-رشته محل های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب و همچنین در مهلت مشخص شده نسبت به ثبت آن هم ها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

بعد از انتخاب رشته توسط مجازین به انتخاب رشته، گزینش مرحله اول به منظور معرفی ابتدایی و اولیه داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد-رشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ قسمت و بخش نمره آزمون و همچنین ۲۰ قسمت و بخش معدل های تراز شده دوره های کارشناسی و همچنین ارشد و همچنین دیگر ضوابط انجام شده صورت خواهد گرفت.

فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد-رشته محل های مرتبط جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین بررسی کردن سوابق علمی، آموزشی و همچنین پژوهشی مطابق با مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین حداکثر در ۵ کد-رشته محل در نیمه اردیبهشت ماه ۹۴ از طریق نهاد سنجش نشر یافته شده و همچنین جهت دانشگاه ها و همچنین موسسات ارسال خواهد شد.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۶۰۱**

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-9762
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : انتخاب رشته دکتری ۹۴ فردا پایان می یابد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک