سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / انتصاب رئیس جدید سازمان سما دانشگاه آزاد

انتصاب رئیس جدید سازمان سما دانشگاه آزاد

انتصاب ریاست جدید نهاد سما دانشگاه آزاد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر حمید میرزاده در حکمی، دکتر سید احمد زرهانی را به سمت ریاست نهاد سما منصوب کرد.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در حکم خود خطاب به زرهانی آورده می باشد: نظر به مراتب تعهد، تخصص و همچنین تجربه جناب‌عالی به موجب آن حکم به عنوان ریاست نهاد سما منصوب می‌شوید.

او همچنین ابراز امیدواری کرده می باشد که نامبرده با توکل به خداوند متعال و همچنین با صداقت کاری، امانتداری و همچنین قانونمندی در انجام مسائل محوله موفق باشد.

گفتنی می باشد؛ پیش از زرهانی، حجت‌الاسلام دکتر احمد قلی‌زاده ریاست سما دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده داشت.

سید احمد زرهانی شامل دکتری مدیریت بازرگانی می باشد که پیش از آن در کسوت معلمی به بالندگی فرزندان ایران زمین می‌پرداخت و همچنین بعد از حضور خود به عنوان نخستین نماینده شهروندان و مردم شهر دزفول در مجلس شورای اسلامی در سال شمسی ۶٢ در معاونت پرورشی وزارت آموزش و همچنین پرورش مشغول فعالیت شد.

قائم مقامی وزیر آموزش و همچنین پرورش در انجمن اولیا و همچنین مربیان، معاونت مشارکت‌های مردمی و همچنین مدارس غیرانتفاعی و همچنین معاونت پشتیبانی آن وزارت خانه از دیگر سوابق اجرایی او همچنین در آموزش و همچنین پرورش می باشد.

او همچنین همچنین به‌عنوان دست یار وزیر فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی، ریاست نهاد حج و همچنین زیارت فعالیت کرده و همچنین با تدریس و همچنین پژوهش در دانشگاه مذاهب اسلامی و همچنین عضو هیات امنا و همچنین قائم مقام ریاست آن دانشگاه را نیز عهده‌دار بوده می باشد.

آخرین سمت او همچنین دست یار راهبردی و همچنین مسائل مجلس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی می باشد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : انتصاب ریاست جدید نهاد سما دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک