سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / انتقال بعضی اساتید پیام نور به فنی و همچنین حرفه‌ای/ ۲ تخلف پیام نور

انتقال بعضی اساتید پیام نور به فنی و همچنین حرفه‌ای/ ۲ تخلف پیام نور

انتقال بعضی اساتید پیام نور به فنی و همچنین حرفه‌ای/ ۲ تخلف پیام نور

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – محمدرضا رضوان‌طلب در مورد آخرین اوضاع اساتید پیمانی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: مجموعا اساتیدی که به عنوان «مشروط» قبل از سال شمسی ۹۰ یا بعد از سال شمسی ۹۲ به تعبیری، وارد سیستم پیام نور شدند ۸۹۲ فرد یا شخص بودند.

او همچنین ادامه داد: «مشروط» به آن معنی که دانشگاه پیام نور در آن هم دوره، دو خلاف مرتکب شده بود اول آنکه تعدادی را بدون طرح در هیئت اجرایی جذب در دانشگاه، با عنوان های جدیدی مانند همین «پیمانی مشروط» پذیرفته بود به آن معنی که ریاست دانشگاه تشخیص داده بود آن اشخاص عضو هیئت علمی شوند مشروط براینکه فرایند جذب را طی کنند.

ریاست مرکز جذب وزارت علوم خاطرنشان کرد: ما اصلا در آیین نامه استخدامی عنوانی به عنوان «پیمانی مشروط» نداریم. عنوان های ما، پیمانی، رسمی آزمایشی، و همچنین رسمی قطعی می باشد. دانشگاه پیام نور تعدادی را هم به عنوان دستیار علمی پذیرش کرده بود که با هم ۸۹۲ فرد یا شخص شده بود.

او همچنین افزود:از تعداد ۸۹۲ فرد یا شخص ۷۱۷ فرد یا شخص شامل مدرک کارشناسی ارشد و همچنین ۱۷۵ فرد یا شخص شامل مدرک دکتری بودند تا کنون تعدادی از آن اشخاص مشخص کردن تکلیف شده و همچنین هیات علمی شده اند، تعدادی قانع شدند که شرایط عضویت هیئت علمی را ندارند و همچنین حکم دستیارآموزشی گرفتن کرده و همچنین در سیستم کارمندی مشغول فعالیت خواهند بود، پرونده بعضی ناقص بوده که درحال گرفتن مجوز هیات امنا خواهند بود.

رضوان‌طلب افزود: بعضی همسویی با ماموریت دانشگاه پیام نور نداشتند و همچنین بعضی توسط هیئت اجرایی جذب شده بوند که خود وجاهت قوانین و قانونی نداشته و همچنین با حکم ریاست وقت دانشگاه در سال شمسی ۹۲ تشکیل شده بود که تمام آن ها در حال رسیدگی و همچنین پالایش می باشد.

او همچنین ادامه داد: جهت بعضی از افرادی که ماموریت آنها با دانشگاه پیام نور همسویی نداشت رایزنی هایی گرفته شده تا به دانشگاه فنی و همچنین حرفه ای منتقل شوند.

رضوان‌طلب تاکیدکرد: حکم تمام آن اشخاص شامل اعتبار می باشد و همچنین بعد از مشخص کردن تکلیف نیز برنامه جذاب و جالب و خوب آن می باشد که تسامح مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری صورت گیرد طوری نشود که در جریان زندگی آن اشخاص اختلال ساخته یا ایجاد می شود.

انتقال برخی اساتید پیام نور به فنی و حرفه‌ای/ ۲ تخلف پیام نور


بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : انتقال بعضی اساتید پیام نور به فنی و همچنین حرفه‌ای/ ۲ تخلف پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک