خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / انتقال دانشکده مهندسی پزشکی به داخل سایت واحد علوم و تحقیقات تا مهرماه سال جاری

انتقال دانشکده مهندسی پزشکی به داخل سایت واحد علوم و تحقیقات تا مهرماه سال جاری

انتقال دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید به داخل وبسایت و مرکز خبرهای جدید واحد علوم و همچنین تحقیقات تا مهرماه سال شمسی جاری

ریاست واحد علوم و همچنین تحقیقات در جمع دانشجویان، اساتید و همچنین کارکنان دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید ، از انتقال آن دانشکده به داخل وبسایت و مرکز خبرهای جدید واحد علوم و همچنین تحقیقات خبر داد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علی عباسپور از انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علم پزشکی جدید تهران خبر داد و همچنین افزود: آن تفاهم نامه فضای مناسبی را جهت همکاری دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید و همچنین پزشکان جهت بررسی و همچنین پژوهش فراهم کرده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه هر محیط آموزشی جهت ارتقاء علمی مستلزم و نیاز به عوامل متعددی دارد، ادامه داد: اولین عامل مهم اساتید و همچنین افراد هیأت علمی قوی و همچنین کارامد می باشد که می تواند به ارتقاء علمی کمک شایانی کند.

دکتر عباسپور با گفتن آنکه تحقیقات بایستی و حتما هدفمند باشد تا تجهیزات هرز نروند، ادامه داد: نقطه دوم امکانات و همچنین تجهیزات تحقیقاتی می باشد. بنابراین دانشگاه ها بایستی و حتما از تجهیزات تحقیقاتی مناسب و همچنین پیشرفته ای برخوردار باشد تا محققین آن هم بتوانند به راحتی به کارهای پژوهشی خود بپردازند، بر همین اساس برنامه جذاب و جالب و خوب مدونی جهت تجهیز هرچه اکثرا و بیشتر دانشکده های واحد علوم تحقیقات در نظر گرفته شده می باشد.

او همچنین عامل دیگر را فضای آموزشی و همچنین تحقیقاتی دانست و همچنین ادامه داد: آن نوید را به دانشجویان دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید می دهم که با تکمیل بلوک های A و همچنین C ساختمان ابن سینا و همچنین بلوکهای یک و همچنین دو مجتمع آموزشی، آن دانشکده تا مهرماه امسال به داخل وبسایت و مرکز خبرهای جدید واحد انتقال پیدا می کند.

ریاست واحد علوم و همچنین تحقیقات به سیاست دانشگاه آزاد اسلامی جهت دستیابی به اقتصاد دانش بنیان اشاره و همچنین افزود: ساخته یا ایجاد شرکتهای دانش بنیان در راستای آن سیاست از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا همچنین و علاوه بر تسهیلات قوانین و قانونی ارزشمند وامکان سهیم بودن دانشجویان، اساتید به عنوان سهام داران آن شرکتهای دانش بنیان، ساخته یا ایجاد شرایط خیلی زیاد مناسب جهت بررسی و همچنین پژوهش، کسب درامد جهت دانشگاه، دانشجویان و همچنین اساتید آن شرکتها می توانند تضمینی جهت کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل بعدی دانشجویان نیز باشند.

دکتر مجید پولادیان ریاست دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید واحد علوم و همچنین تحقیقات نیز گفت: در حال حاضر در آن دانشکده حدود ۳۰ عضو هیأت علمی تمام وقت و همچنین نیمه وقت مشغول به فعالیت خواهند بود و همچنین از دو هزار دانشجوی آن دانشکده حدود ۴۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، بیش از ۱۰۰ دانشجو در مقطع دکتری و همچنین بقیه آنها در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل خواهند بود.

او همچنین ادامه داد: امیدوارم با کمک و همچنین همکاری اساتید، دانشجویان و همچنین کارمندان کوشای آن دانشکده بتوانیم بر ارتقاء سطح علمی و همچنین پژوهشی آن هم بیش از پیش بیافزاییم

به به گفته روابط عمومی واحد علوم و همچنین تحقیقات، دکتر پولادیان افزود: شامل برنامه جذاب و جالب و خوب های مورد نظر در دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید واحد علوم و همچنین تحقیقات، نمایش مسابقات تخصصی با شرکت نمایندگانی از تمامی دانشگاه های ایران، همکاری در تحقیقات و همچنین پژوهشها با پزشکان در بیمارستانها و همچنین نشر مجله تخصصی می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-9347
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : انتقال دانشکده مهندسی علم پزشکی جدید به داخل وبسایت و مرکز خبرهای جدید واحد علوم و همچنین تحقیقات تا مهرماه سال شمسی جاری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک