خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / اندر حکایت افزایش شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور/ گروکشی در اخذ نمره امتحان

اندر حکایت افزایش شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور/ گروکشی در اخذ نمره امتحان

اندر حکایت افزایش شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور/ گروکشی در اخذ نمره امتحان

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از باشگاه خبرنگاران : با توجه به آنکه در ایام امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها هستیم و همچنین همه علاقمند خواهند بود امتحانات را به پایان رسانیده و همچنین وارد تعطیلات تابستانی شوند ولی باید توجه داشت دانشجویان میهمان دانشگاه پیام نور جدای از دغدغه شب امتحان درگیر معظلات و مسائل و مشکلات غیره ای شدند، مشکلاتی که حکایت از افزایش شهریه آن عزیزان دارد.

گفتنی می باشد در صحبتی که با عده‌ای از آن دانشجویان نیز داشتیم بر آن موضوع صحه گذاشته و همچنین اعلام کردند آن شهریه که به ناگهانی و همچنین در بین امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ مطالبه شده می باشد مانع از دسترسی دانشجویان به وبسایت و مرکز خبرهای جدید گلستان و همچنین دیدن پس نتیجه آن می شود که آزمون‌ها شده می باشد.

خانم محمودی دانشجوی بندر انزلی که در واحد رشد دانشگاه پیام نور میهمان می باشد در همین باره گفت: بعد از دادن امتحان مرتبط به نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ جهت دیدن پس نتیجه آن می شود که به وبسایت و مرکز خبرهای جدید رفت و آمد و مراجعه کردم که نوشته بود ۴۶ هزار تومان بایستی و حتما بابت شهریه میهمان بودن پرداخت می شود، من با توجه به آن موضوع آن شهریه را پرداخت کردم اماچند روز بعد دیدم مبلغی در حدود ۲۷۶ هزار تومان نیز مجددا تحت عنوان شهریه میهمان بودن درخواست شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: اگرچه به آموزش واحد دانشگاه رفت و آمد و مراجعه کردم ولی باید توجه داشت آنها هم کمکی نکرده و همچنین گفتند آن مصوبه دانشگاه می باشد و همچنین بایستی و حتما پرداخت می شود.

او همچنین افزود: البته آن مشکل جهت تمام دانشجویان میهمان پیش آمده می باشد و همچنین در شب امتحان همگی درگیر آن موضوع هستیم که چرا قبل از میهمان شدن آن موارد به ما اطلاع داده نشده می باشد.

 

مشکل وبسایت و مرکز خبرهای جدید بزودی رفع می‌می شود

دکتر حسینی معاونت اقتصادی و مالی دانشگاه پیام نور در همین باره اظهار کرد: اخذ مبلغی تحت عنوان شهریه میهمان شدن دانشجویان مصوبه هیات امنای دانشگاه و همچنین تحت نظارت وزارت علوم انجام می‌می شود و همچنین با توجه به آنکه آن مبلغ ناچیز می باشد به نظر نمی‌رسد پرداخت آن هم دشوار باشد.

او همچنین ادامه داد: البته ما تمهیداتی جهت دانشجویان که توانایی پرداخت آن مبلغ را ندارند ساخته یا ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم بعد از امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ نیز آن شهریه را بپردازند.

او همچنین در پاسخ به سوال اجرای آن طرح در شب امتحان دانشجویان گفت: سیستم جامع گلستان دچار معظلات و مسائل و مشکلات فنی بوده می باشد وگرنه ۴ ماه قبل که ترم آغاز شده دانشجویان از آن موضوع مطلع می شدند البته جهت دانشجویان شرایط بهتر شد زیرا و به درستی که در پرداخت آن مبلغ ۴ ماه فرصت اکثرا و بیشتر یافتند.

هر چند به نظر می‌رسد که مسئولین چندان به دغدغه دانشجویان توجه ندارند ولی باید توجه داشت رفع مشکل وبسایت و مرکز خبرهای جدید می‌تواند دسترسی دانشجویان به نمرات امتحانی را میسر سازد و همچنین در ضمن بعد از پایان امتحانات بتوانند شهریه مذکور را پرداخت کنند. 

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : اندر حکایت افزایش شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور/ گروکشی در اخذ نمره امتحان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک