خانه / مقالات / انواع ساعت بر طبق شیوه کارکرد

انواع ساعت بر طبق شیوه کارکرد


پرطرفدارترین ساعت‌های مچی این روزها

طراحی‌های جدید برندهای معتبر ساعت نشان می‌دهد که امسال ساعت‌های استیل جای‌شان را به ساعت‌های بند چرمی داده‌اند این یعنی اکنون باید در بین ساعت‌های بند چرمی سراغ مدل مورد علاقه‌تان بگردید. این نکته را به خاطر بسپارید و نبعضی بیندازید به مـدل ‌هایی که ما از بین ساعت‌های نو ی که این روزها روی پیشخوان مغازه‌ها جا خوش کرده ‌اند برای شما گلچین کرده ‌ایم از آقـای کروکدیل گرفته تا زرد مثل خردلی!

زرد مثل خردل!

این هم یک ساعت کاملا فانتزی که دختر پسر نمی‌شناسد! ضروری نیست یادآور شویم که این مد از مـدل ‌های جدید برند Swatch است. این مدل کرونوگراف است تاریخ‌شمار دارد اما ویژگی اصلی آن جنس بند رنگ خردلی آن است. بند این ساعت پارچه‌ای است از جنس نوعی پارچه کتان بافت‌دار. فریم آن از جنس آلومینیوم است بالاخره اینکه این ساعت فانتزی می‌تواند تا عمق ۳۰ متری در مساوی آب پایداری نماید !
دستبند چرمی

این ساعت را به خانم‌هایی پیشنهاد می‌کنیم که ساعت‌های آسان را رفیق دارند. این مـدل که از طراحی‌های تابستان ۲۰۱۳ برند FENDI است یک ساعت ساده ظریف است با فریمی از جنس استیل ضدزنگ به رنگ طلایی با شیشه‌ای کریستالی ضد خش. ویژگی اصلی این مدل ، بند چرمی بلند آن است که درست مثل دستبند چرمی دور دست شما می‌پیچد!

جین‌بازها ببینند
mo8757 انواع ساعت بر طبق شیوه کارکرد
خرید اینترنتی سایت
خرید ساعت دیواری
این ساعت پیشنهاد ما به جین‌بازهاست! ساعت تمام جین با فریم آلومینیومی و به رنگ سرمه‌ای. جنس بند این مد ، از نوعی پارچه جین است با زیره چرمی همین نقطه عطف طراحی آن در بین طراحی‌های نو برند Swatch است.این مد کرونوگراف است یک تاریخ‌شمار کوچک هم دارد. در مساوی آب هم مقام است اما تا عمق ۳۰ متری!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تابلو فرش دستباف سبد گل کد ۱۲۱۰۹

تابلو فرش دستباف سبد گل کد ۱۲۱۰۹ هنر فرش‌بافی از هنرهایی با قدمتی بس طولانی …

سوپروب close
خرید بک لینک