خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ایجاد تغییرات در ساختار آموزشی دانشگاه شهید بهشتی

ایجاد تغییرات در ساختار آموزشی دانشگاه شهید بهشتی

ساخته یا ایجاد تغییرات در ساختار آموزشی دانشگاه شهید بهشتی

رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تفویض اختیار سه امر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی، پذیرش دانشجوی دکترا و همچنین ترم‌بندی به دانشگاه‌ها از ساخته یا ایجاد دو مدیریت جدید در معاونت آموزشی آن دانشگاه خبر داد.

دکتر محمدمهدی طهرانچی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفته استدر راستای تفویض بعضی اختیارات به دانشگاه ها در ساختار دانشگاه شهید بهشتی بازبینی گرفته شده که پس نتیجه آن می شود که آن هم تشکیل دو مدیریت جدید به نام های مدیریت گسترش و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی دانشگاه و همچنین مدیریت مرکز تعالی آموزشی بوده می باشد.

او همچنین ادامه داد: آن مدیریت ها که به تازگی ابلاغ شده اند در حال تشکیل کمیته ها در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف خواهند بود.البته فعالیت آن مدیریت ها و همچنین کمیته ها در حوزه علوم انسانی کم تر می باشد زیرا مسائل رشته های علوم انسانی توسط شورای تحول علوم انسانی پیگیری می می شود و همچنین خارج از اختیارات دانشگاه ها می باشد ولی باید توجه داشت آن هم بخشی که به اختیارات دانشگاه ها مرتبط می می شود را به جد پیگیری می کنیم و همچنین در پایان امسال خروجی خوبی خواهد داشت.

رییس دانشگاه شهید بهشتی در پایان درمورد شروع فعالیت مدیریت‌های جدید اظهار کرد: فعالیت جدی مدیریت ها و همچنین کمیته ها از مهرماه جاری شروع می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10584
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ساخته یا ایجاد تغییرات در ساختار آموزشی دانشگاه شهید بهشتی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک