خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ایجاد دو گرایش جدید درمقطع ارشد رشته مطالعات زنان

ایجاد دو گرایش جدید درمقطع ارشد رشته مطالعات زنان

ساخته یا ایجاد دو گرایش جدید درمقطع ارشد رشته مطالعات زنان

ریاست کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی گفت: دو گرایش جدید کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان به تأیید شورای تحول و همچنین وزارت علوم رسید.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا ، محمد اسحاقی در خصوص آخرین اوضاع بازنگری رشته مطالعات زنان گفت: دو رشته کارشناسی ارشد، گرایش «حقوق زن در اسلام» و همچنین «زن و همچنین خانواده» بازبینی، اصلاح و همچنین به تأیید شورای تحول و همچنین وزارت علوم رسید

او همچنین ادامه داد: گرایش دکتری «حقوق زن در اسلام» هم در دست بررسی کردن می باشد.

ریاست کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی درخصوص تألیف کتاب در باره مطالعات زنان گفت: ما تقریباً ۱۵ جلد کتاب جدید براساس عناوین درسی جدید و همچنین سرفصل‌ها شناسایی و همچنین اولویت بندی کرده‌ایم، که از طریق شورای تحول و همچنین انتشارات سمت مسیر مرتبط به بررسی کننده و پروهشگر یابی و همچنین عقد قرارداد را دنبال می‌کنیم.

به نقل از روابط عمومی وزارت علوم ،او همچنین تاکید کرد: تألیف کتاب نیز در دست اجرا و همچنین از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کارگروه مطالعات زنان می باشد که امیدواریم امسال بخشی از تألیف کتاب را به پس نتیجه آن می شود که برسانیم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-11035
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ساخته یا ایجاد دو گرایش جدید درمقطع ارشد رشته مطالعات زنان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک