خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان

ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان

ساخته یا ایجاد مقاطع ارشد و همچنین دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان

ریاست دانشکده هنر و همچنین معماری دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: با هماهنگی های انجام شده آن واحد دانشگاهی از سال شمسی بعدی در دو رشته مدیریت شهری و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی منطقه ای دانشجو می پذیرد.

به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، “امید دژدار” با گفتن اظهار کرد: در دانشکده هنر و همچنین معماری دانشگاه آزاد همدان درحال حاضر در حدود ۳۳۰۰ دانشجو در رشته های معماری، شهرسازی، گرافیک، نقاشی و همچنین مرمت مشغول به تحصیل خواهند بود.

او همچنین گفتن کرد: رشته معماری به عنوان پرجمعیت ترین رشته دانشکده درحدود ۲۰۰۰ دانشجو در مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری پذیرفته شده و همچنین مشغول به فراگیری علوم خواهند بود و همچنین در سالجاری با تلاش مسئولان رشته های معماری داخلی در مقطع ارشد و همچنین دکتری معماری به لیست رشته آن دانشکده اضافه شده می باشد.

دژدار گفت: در رشته شهرسازی آن دانشکده جمعیتی در حدود ۱۰۰۰ فرد یا شخص در مقاطع مهندسی شهرسازی(کارشناسی) و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شهری و همچنین طراحی شهری (کارشناسی ارشد) دانشجو مشغول به تحصیل خواهند بود و همچنین با پیگیری های انجام شده در رشته مدیریت شهری و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی منطقه ای از سال شمسی بعدی دانشجو می پذیرد.

او همچنین با اشاره به فعالیتهای پژوهشی دانشکده هنر و همچنین معماری همدان در یک سال شمسی گفتن کرد: چاپ ۱۰ مقاله علمی پژوهشی و همچنین ۳۵ مقاله ملی و همچنین بین المللی ISI، دو کتاب در دست چاپ و همچنین ۱۰ سخنرانی ما حصل تلاش اساتید و همچنین دانشجویان آن دانشکده می باشد.

دژدار تصریح کرد: در دانشکده هنر و همچنین معماری دانشگاه آزاد اسلامی همدان، ۴۰ عضو هیات علمی فعالیت دارند که از آن میان ۱۳ فرد یا شخص شامل مرتبه استادیاری خواهند بود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%B7%D8%B9-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%AE-9203
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ساخته یا ایجاد مقاطع ارشد و همچنین دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک