خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ایجاد هفت رشته جدید در دانشگاه تبریز تصویب شد

ایجاد هفت رشته جدید در دانشگاه تبریز تصویب شد

ساخته یا ایجاد هفت رشته جدید در دانشگاه تبریز تصویب شد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، محمدرضا پورمحمدی چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ساخته یا ایجاد رشته های جدید در آن دانشگاه گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری، سه رشته در مقطع دکتری تخصصی و همچنین چهار رشته در مقطع کارشناسی ارشد در آن دانشگاه ساخته یا ایجاد شد.

او همچنین با اشاره به آن رشته ها گفت: ساخته یا ایجاد رشته های بیوشیمی، حقوق عمومی و همچنین مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع دکتری تخصصی و همچنین رشته های مهندسی برق – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی، مهندسی سیستم های میکرو نانو الکترومکانیک و همچنین مهندسی کشاورزی – علوم دامی در مقطع کارشناسی ارشد مورد موافقت قرار گرفته می باشد.

پورمحمدی افزود: همچنین با موافقت شورای گسترش، رشته مهندسی کشاورزی – علوم دامی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده کشاورزی و همچنین منابع طبیعی اهر وابسته به آن دانشگاه ساخته یا ایجاد شده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه با افزوده شدن آن تعداد رشته شاهد درخشش هر چه اکثرا و بیشتر آن دانشگاه خواهیم بود، گفت: کارشناسی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت افزوده شدن سایر رشته ها به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی انجام شده می باشد و همچنین در پی موافقت وزارت علوم جهت افزوده شدن آن رشته های درسی به دانشگاه هستیم.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D9%81%D8%AA-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D8%AA%D8%B5-9158
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ساخته یا ایجاد هفت رشته جدید در دانشگاه تبریز تصویب شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …