خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ایران و چین مناسبات علمی تحقیقاتی خود را گسترش می دهند

ایران و چین مناسبات علمی تحقیقاتی خود را گسترش می دهند

ایران و همچنین چین مناسبات علمی تحقیقاتی خود را گسترش می دهند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران – وزیر علوم ، تحقیقات و همچنین فناوری در دیدار با رییس آکادمی علوم چین تبادل استاد و همچنین دانشجو، اعطای فرصت مطالعاتی، نمایش همایش های علمی و همچنین انجام تحقیقات مشترک و همچنین بویژه پیوند شرکت های دانش بنیان و همچنین پارک های علمی را شامل باره های همکاری دو طرف عنوان کرد .

81593400 6426584 ایران و چین مناسبات علمی تحقیقاتی خود را گسترش می دهند

به به گفته روز یکشنبه تیم فرهنگی ایرنا از وزارت علوم ، تحقیقات و همچنین فناوری محمد فرهادی در دیدار با پروفسور چونلی بای گفت: ایران و همچنین چین روابط سیاسی اقتصادی خوبی با همدیگر دارند و همچنین سیاست وزارت علوم افرایش و همچنین تقویت همکاری با دانشگاهها و همچنین مراکز پژوهشی چین می باشد.

او همچنین ساخته یا ایجاد کرسی آموزش زبان چینی و همچنین توسعه آموزش آن زبان در ایران و همچنین تقویت آموزش زبان فارسی در چین را از دیگر باره های همکاری میان وزارت علوم و همچنین آکادمی علوم چین دانست.

وزیر علوم با اشاره به تجارب مفید کشور چین در باره مدیریت بحران اظهار امیدواری کرد که کشور ما بتواند از تجارب ارزنده آنها در آن باره حداکثر بهره بری و استفاده را بکند.

فرهادی تاکید کرد: دانشگاه های ایران از دانشگاه های مطرح در سطح بین المللی و همچنین منطقه ای خواهند بود و همچنین ما علاقه مند به تقویت ارتباطات علمی، پژوهشی و همچنین فناوری گسترده تر و همچنین اکثرا و بیشتر با کشور چین هستیم.

پروفسور چونلی بای نیز در آن دیدار ضمن تاکید بر اهمیت همکاری های علمی ایران و همچنین چین گفت: آکادمی علوم چین و همچنین دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و همچنین شرکت های زیر مجموعه آن هم از ظرفیت بالایی جهت همکاری علمی با ایران برخوردار خواهند بود.

او همچنین ضمن استقبال از بحث تبادل استاد و همچنین دانشجو بین ایران و همچنین چین گفت: هم اکنون ۱۹دانشجوی دوره دکترای ایران از طرف آکادمی علوم چین بورسیه خواهند بود و همچنین در صورت پذیرش هزینه رفت و همچنین آمد دانشجویان از طرف ایران امکان افزایش آن بورسیه ها وجود دارد.

در پایان آن دیدار مقرر شد کارگروه مشترکی از طرفین تشکیل و همچنین در قالب یک تفاهم نامه ، باره های همکاری مشترک را مشخص کند.

آکادمی علوم چین بالاترین موسسه آکادمیک و همچنین همچنین مرکز پژوهشی جامع علوم در چین می باشد. رسالت و همچنین ماموریت آکادمی شامل مشخص کردن خط مشی ها و همچنین هدفمند کردن تحقیقات علمی،آموزش و همچنین تربیت قوه متخصص و همچنین کارآمد و همچنین بازسازی و همچنین قدرتمند نمودن مراکز علمی تحقیقاتی می باشد.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۶۰۱**

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-9870
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ایران و همچنین چین مناسبات علمی تحقیقاتی خود را گسترش می دهند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک