خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بازداشت بعضی کارکنان دانشگاه آزاد / موج جدید و تو و تازه بازداشت‌ها و همچنین برکناری ها در دانشگاه آزاد

بازداشت بعضی کارکنان دانشگاه آزاد / موج جدید و تو و تازه بازداشت‌ها و همچنین برکناری ها در دانشگاه آزاد

بازداشت بعضی کارکنان دانشگاه آزاد / موج جدید و تو و تازه بازداشت‌ها و همچنین برکناری ها در دانشگاه آزاد

پیام نورنا: نائب ریاست کمیسیون «آموزش و همچنین تحقیقات و همچنین فناوری» مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخلال در آزمون اخیر دانشگاه آزاد گفت: بعضی عوامل خاطی در آن اتفاق با همکاری قوه قضاییه دستگیر و همچنین بعضی دیگر برکنار شده‌اند.

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : مقدار و اندازه و میزان – جبار کوچکی‌نژاد گفت: متاسفانه عدم توانایی مسئولان سنجش دانشگاه آزاد موجب شد تا عواملی حرفه‌ای بتوانند در نمرات و همچنین کد پذیرفته شدگان آن دانشگاه دخالت کرده و همچنین در آن حوزه اختلال ساخته یا ایجاد کنند؛ آن مجموعه اتفاقات موجبات سرگردانی و همچنین ساخته یا ایجاد مشکل جهت دانشجویان و همچنین نگرانی خانواده‌ها شد.

نائب ریاست کمیسیون «آموزش و همچنین تحقیقات و همچنین فناوری» مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بعضی عوامل خاطی در آن اتفاق با همکاری قوه قضاییه دستگیر و همچنین بعضی دیگر برکنار شده‌اند.

آن نماینده مجلس گفتن داشت: قطعا با نظارت مجلس و همچنین دقت اکثرا و بیشتر دانشگاه آزاد، همراهی وزارت علوم ان‌شاالله مشکل پیش آمده حل خواهد شد ضمن آنکه کمیسیون با نهایت دقت پیشامد جدید را تا احقاق حق پذیرفته شدگان پیگیری می‌کند.

بازداشت برخی کارکنان دانشگاه آزاد / موج تازه بازداشت‌ها و برکناری ها در دانشگاه آزاد


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بازداشت بعضی کارکنان دانشگاه آزاد / موج جدید و تو و تازه بازداشت‌ها و همچنین برکناری ها در دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد

ساماندهی جذب هیات علمی در پیام نور/ استخدام عضو جدید متوقف شد به نقل از …

سوپروب close
خرید بک لینک