سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حسین میرزایی گفت: طی سالهای قبل در آن پژوهشکده برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین سر فصلهای میان رشته ای در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف علوم انسانی تدوین شده که ۹۰ قسمت و بخش آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها مرتبط به مقطع کارشناسی ارشد و همچنین مابقی مرتبط به دوره دکتری می باشد.

او همچنین افزود: آن پژوهشکده در مقطعی به صورت کمی و همچنین سریع برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی بسیاری را در باره رشته های میان رشته ای طراحی و همچنین تدوین کرد ولی باید توجه داشت به دلایل متنوع و گوناگون و مختلف آن رشته ها کمتر مورد بهره بری و استفاده قرار گرفتند و همچنین اکنون درحال پالایش و همچنین بازنگری آن رشته ها هستیم.

ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تاکید کرد: در صدد هستیم تا با تعامل با دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزش عالی وزارت علوم، شورای تحول علوم انسانی و همچنین دانشگاه ها به سمت بهره گیری و همچنین بهره بری و استفاده از آن ذخیره قابل توجه حرکت کنیم.

میرزایی تاکید کرد: درخصوص تصویب رشته های میان رشته ای آن پژوهشکده مذاکراتی با نهادی مرتبط شامل وزارت علوم و همچنین شورای تحول علوم انسانی داشتیم که جهت کسب پس نتیجه آن می شود که نهایی بایستی و حتما مذاکرات جدی تری در آن باره صورت گیرد.

او همچنین عنوان کرد: یکی از دلایلی که برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی میان رشته ای های تدوین شده در آن پژوهشکده عملیاتی و همچنین اجرایی نشده می باشد منفصل بودن برنامه جذاب و جالب و خوب ها از نیازهای دانشگاه ها بوده می باشد.

ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی آن پژوهشکده به صورت یک نوع امکان سنجی نظری تدوین شده می باشد و همچنین در صورتی که دانشگاه ها تمایل داشته باشند می توانیم برنامه جذاب و جالب و خوب ها را در اختیار آنها قرا دهیم تا مراحل قوانین و قانونی تصویب و همچنین اجرا را طی کنند ودر آن باره فعالیت های مشترک تعریف کنیم.

او همچنین اظهار داشت: جهت تدوین آن رشته ها زمان بسیاری گذاشته شده و همچنین هزینه های های قابل توجهی صورت گرفت بنابراین پالایش  آنها و همچنین عرضه موارد متناسب با مستلزم و نیاز دانشگاه ها  ضروری به نظر می رسد.

ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی گفت: در واقع موضوع مرتبط به تصویب رشته های میان رشته ای در پژوهشکده ناتمام مانده و همچنین اکنون نیازمند بازنگری، به روز رسانی و همچنین بهینه سازی آن هم هستیم.

http://pnuna.com/1394/11/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%86%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%DB%B2%DB%B3%DB%B0-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک