سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

به به گفته وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – حسین میرزایی گفت: طی سالهای قبل در آن پژوهشکده برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین سر فصلهای میان رشته ای در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف علوم انسانی تدوین شده که ۹۰ قسمت و بخش آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها مرتبط به مقطع کارشناسی ارشد و همچنین مابقی مرتبط به دوره دکتری می باشد.

او همچنین افزود: آن پژوهشکده در مقطعی به صورت کمی و همچنین سریع برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی بسیاری را در باره رشته های میان رشته ای طراحی و همچنین تدوین کرد ولی باید توجه داشت به دلایل متنوع و گوناگون و مختلف آن رشته ها کمتر مورد بهره بری و استفاده قرار گرفتند و همچنین اکنون درحال پالایش و همچنین بازنگری آن رشته ها هستیم.

ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تاکید کرد: در صدد هستیم تا با تعامل با دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزش عالی وزارت علوم، شورای تحول علوم انسانی و همچنین دانشگاه ها به سمت بهره گیری و همچنین بهره بری و استفاده از آن ذخیره قابل توجه حرکت کنیم.

میرزایی تاکید کرد: درخصوص تصویب رشته های میان رشته ای آن پژوهشکده مذاکراتی با نهادی مرتبط شامل وزارت علوم و همچنین شورای تحول علوم انسانی داشتیم که جهت کسب پس نتیجه آن می شود که نهایی بایستی و حتما مذاکرات جدی تری در آن باره صورت گیرد.

او همچنین عنوان کرد: یکی از دلایلی که برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی میان رشته ای های تدوین شده در آن پژوهشکده عملیاتی و همچنین اجرایی نشده می باشد منفصل بودن برنامه جذاب و جالب و خوب ها از نیازهای دانشگاه ها بوده می باشد.

ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های درسی آن پژوهشکده به صورت یک نوع امکان سنجی نظری تدوین شده می باشد و همچنین در صورتی که دانشگاه ها تمایل داشته باشند می توانیم برنامه جذاب و جالب و خوب ها را در اختیار آنها قرا دهیم تا مراحل قوانین و قانونی تصویب و همچنین اجرا را طی کنند ودر آن باره فعالیت های مشترک تعریف کنیم.

او همچنین اظهار داشت: جهت تدوین آن رشته ها زمان بسیاری گذاشته شده و همچنین هزینه های های قابل توجهی صورت گرفت بنابراین پالایش  آنها و همچنین عرضه موارد متناسب با مستلزم و نیاز دانشگاه ها  ضروری به نظر می رسد.

ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی گفت: در واقع موضوع مرتبط به تصویب رشته های میان رشته ای در پژوهشکده ناتمام مانده و همچنین اکنون نیازمند بازنگری، به روز رسانی و همچنین بهینه سازی آن هم هستیم.

http://pnuna.com/1394/11/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%86%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%DB%B2%DB%B3%DB%B0-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بازنگری ۲۳۰ عنوان رشته میان رشته ای

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک