خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / بازگشت اساتید رتبه دانشگاه علامه را به طور جهشی ارتقا داد

بازگشت اساتید رتبه دانشگاه علامه را به طور جهشی ارتقا داد

بازگشت اساتید رتبه دانشگاه علامه را به روش جهشی ارتقا داد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران – ایرنا – ریاست دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تلاشهای انجام شده در حکومت تدبیر و همچنین امید با هدف بازگشت اساتیدی که دانشگاه را به علل بازنشستگی و همچنین یا موارد دیگر در سالهای اخیر، ترک کرده بودند، رتبه دانشگاه علامه طباطبایی را به شکل جهشی افرایش داد.

81598748 6436007 بازگشت اساتید رتبه دانشگاه علامه را به طور جهشی ارتقا داد

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار اقتصادی ایرنا، حسین سلیمی چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت مقام استاد که از سوی دانشگاه علامه طباطبایی در محل کتابخانه ملی با حضور وزیر تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی و همچنین ریاست کتابخانه ملی برگزار شده بود، افزود: عملکرد دانشگاه علامه حاکی از ارتقا جایگاه آن دانشگاه در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف دارد.

او همچنین تاکید کرد: روند پذیرش دانشجو طی یکسال قبل ارتقا یافته به طوری که تعداد دانشجویان مقطع کارشناسی از یکهزار و همچنین ۳۳۴ دانشجو در سالهای تحصیلی ۹۲ – ۹۱ به یکهزار و همچنین ۷۶۷ دانشجو در سالهای ۹۴ – ۹۳ رسانده می باشد.

او همچنین ادامه داد: همچنین تعداد رشته ها در آن دانشگاه از ٢٢ به ٣۶ رشته ارتقا یافت، پیشتر کلاسهای مقطع دکتری ١٨ نفره بود که هم اکنون آن کلاسها از لحاط تعداد و همچنین کیفیت بهبود یافته می باشد.

او همچنین در خصوص بودجه پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی، گفت: پیشتر بیش از ٣٠ قسمت و بخش بودجه پژوهشی هزینه نمی شد ولی باید توجه داشت هم اکنون با تخصیص گرانت(بورسیه دانشگاهی) حدود پنج برابر بودجه از طریق گرانت به اساتید بودجه پرداخت می می شود.

او همچنین اظهار داشت: از آنجا که بودجه پژوهشی و همچنین رفاهی دانشگاه علامه طباطبایی افزایش یافته اوضاع آن هم طی دو سال شمسی قبل یک و همچنین نیم برابر ٢۴ سال شمسی قبل به لحاظ عمرانی رشد کرده می باشد.

او همچنین در پایان اظهار امیدواری کرد، اساتید فرهیخته دانشگاه و همچنین دانشجویان بتوانند با همکاری یکدیگر جایگاه آن دانشگاه را در قسمت و بخش های گوناگون ارتقا دهند.

اقتصام(۳)۹۱۲۳ **۱۵۵۸

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B7%D9%88%D8%B1-9939
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : بازگشت اساتید رتبه دانشگاه علامه را به روش جهشی ارتقا داد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک