سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / بالاترین آمار همسرداری دانشجویی را دانشگاه تهران دارا است

بالاترین آمار همسرداری دانشجویی را دانشگاه تهران دارا است

بالاترین آمار ازدواج دانشجویی را دانشگاه تهران دارا است

 

ezdevaj بالاترین آمار همسرداری دانشجویی را دانشگاه تهران دارا است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران اعلام کرد: درخصوص ازدواج دانشجویی و گسترش آن باید برنامه همه ی تهیه شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران اعلام کرد: درخصوص ازدواج دانشجویی و گسترش آن باید یک برنامه همه ی تهیه شود.

حجت الادرود ابراهیم کلانتری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ایجاد زمینه برای همسرداری جوانان به برای جوانان دانشجو گفت: ازدواج دانشجویی سال هاست در دانشگاه تهران انجام می شود و تعداد بسیاری در این مراسم دانشجو شرکـت می کنند.

وی ادامه داد: مسئولان در زمینه ازدواج جوانان باید فکری کنند که از این حالت که هم اکنون پیدا کرده ، خارج شود، ازدواج حالت ترس برای جوان پیدا کرده است و موانع بسیاری جلوی پای جوان ایجاد شده که عملا مانع ازدواج جوان تشکیل خانواده توسط وی می شود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: بیم دارم این مساله در آینده تبدیل به معظل بزرگ شود به کشور و منافع ملی خسارت بسیاری وارد نماید باید موانع را برطرف کرد و این فرهنگ غلط که در مورد ازدواج وجود دارد که ازدواج به راحتی میسر نیست، برطرف شود.

وی افزود: مسئولان باید به سهم یاری کنند تا این مسائل رفع شود نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری هم به سهم خود تا آنجا که توان دارد دراین راستا تلاش می نماید .

حجت الاسلام افزود: باید یک برنامه همه ی در زمینه ازدواج دانشجویی به وجود آید. نهاد مرکزی نمایندگی مقام معظم رهبری برنامه ی دراین باره اتخاذ نماید و دانشگاه تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دراین دانشگاه نیز که همواره دراین زمینه پیشتاز است سهم را ایفا خواهد کرد.

وی در مورد ثبت نام ازدواج دانشجویی گفت: ثبت نام مهرماه انجام شده به تدریج برنامه های ارتباط با آن ساماندهی می شود دانشگاه تهران چند مساوی دانشگاه های دیگر، بالاترین آمار ازدواج دانشجویی را به خود اختصاص داده است.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

رتبه بندی جهانی کیو اس در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶ شامل ۹۱۶ دانشگاه از ۸۱ کشور دنیا بود که ۲۳۸ دانشگاه از آسیا ، ۳۴۸ دانشگاه از اروپا ،۱۸۵دانشگاه از آمریکای شمالی، ۸۵ دانشگاه از آمریکای لاتین، ۴۳دانشگاه از استرالیا و ۱۷ دانشگاه از آفریقا در محدوده رتبه بندی حضور دارند.

آشنایی با ۱۰ دانشگاه برتر جهان در یک رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶

رتبه بندی جهانی کیو اس در سال ۲۰۱۷ -۲۰۱۶ تعداد ۹۱۶ دانشگاه از ۸۱ کشور …

سوپروب close
خرید بک لینک