سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / بایستی و حتما فضای دانشگاه فضای انتقاد و همچنین مطالبه‌گری باشد

بایستی و حتما فضای دانشگاه فضای انتقاد و همچنین مطالبه‌گری باشد

بایستی و حتما فضای دانشگاه فضای انتقاد و همچنین مطالبه‌گری باشد

رییس دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز تاکید کرد: فضای دانشگاه بایستی و حتما فضای انتقاد و همچنین مطالبه‌گری صحیح باشد تا اساتید نیز در مسیر کیان دانشگاه حرکت کنند.

به نقل از ایسنا، محمد حسین صومی در دوازدهمین جشنواره شهید مطهری خطاب به مسئولان، اساتید، معلمان و همچنین افراد هیأت علمی دانشگاه‌ها گفت: در حد قدرت جهت ساخته یا ایجاد فضایی جهت توسعه اکثرا و بیشتر دانشگاه، تربیت بهتر دانشجویان و همچنین ساخته یا ایجاد دانشگاهی در شأن شهروندان و مردم شهر تلاش کنیم.

او همچنین اضافه کرد: همه ما رسالت تربیت استعدادهای جامعه را بر عهده داریم و همچنین بر خود می‌بالیم که در دانشگاهی با قدمتی بالا حضور داریم و همچنین استعدادهای برتر آن دانشگاه را انتخاب می‌کنند، از آن رو هم ما بایستی و حتما به عنوان معلم دانشگاه جایگاهمان را خوب بشناسیم هم دانشجویان، هم اساتید بایستی و حتما با اخلاق حرفه‌ای به مطالعه عمیق و همچنین انتقال علم بپردازند و همچنین هم دانشجویان از تمامی لحظاتشان به خوبی بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین در ادامه با گفتن آنکه امروز بسیاری جهت گسترش ناامیدی در جامعه تلاش می‌کنند، گفت: بعضی‌هایمان عادت کرده‌ایم آن اشخاص را همراهی کنیم.

صومی با تاکید بر آن که امانتدار امکانات کشور هستیم، افزود: معتقد هستیم در راستای توسعه علمی کشور بایستی و حتما مطالبه‌گرانه از امکانات موجود حداکثر بهره بری و استفاده را کنیم.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از سخنانش با اشاره به جایگاه برتر دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز بین دانشگاه‌های کشور و همچنین مراکز علمی بین‌المللی، گفتن کرد: دو فرد یا شخص از دانشمندان برتر جهان در آن دانشگاه خواهند بود و همچنین رتبه دانشگاه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های علمی بین‌المللی قابل توجه می باشد.

او همچنین در ادامه با گفتن آنکه تزار اقتصادی و مالی دانشگاه با وجود معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی، مثبت می باشد، اظهار کرد: ۷۵۰ میلیارد تومان مطالبه و همچنین ۶۴۰ میلیارد تومان بدهی داریم.

ریاست جشنواره شهید مطهری با اشاره به آنکه بعضی اقدامات مختص دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز می باشد، گفت: راه‌اندازی قسمت و بخش مراقبت از مادران باردار پرخطر و همچنین بانک شیر نوزادان در مرکز آموزشی درمانی الزهرا تبریز شامل آن اقدامات خواهند بود.

جذب ۹۵ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز

دست یار آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز نیز در آن مراسم از جذب ۹۵ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز خبر داد و همچنین گفت: به کمک اساتید و همچنین افراد هیأت علمی، توانسته‌ایم دانشجویان خارجی را در دانشکده‌های متنوع و گوناگون و مختلف جذب کنیم.

علی تقی‌زادیه در دوازدهمین جشنواره شهید مطهری با ارائه گزارشی از عملکرد معاونت آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز در طول یک سال شمسی قبل، اظهار کرد: در حال حاضر، ۸۲۰۰ دانشجو در آن دانشگاه مشغول به تحصیل و همچنین ۸۷۴ فرد یا شخص استاد و همچنین عضو هیأت علمی در ۲۰۹ رشته تحصیلی مشغول به تدریس خواهند بود.

او همچنین با اشاره به آنکه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز قطب کلان منطقه دو آمایش سرزمین می باشد، گفت: کلان منطقه دو متشکل از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان اروپایی و همچنین اردبیل بوده و همچنین در طول پنج سال شمسی قبل کارهای بسیاری در آن کلان منطقه انجام شده می باشد.

او همچنین افزود: در حوزه کلان منطقه دو، هفت مأموریت شامل حوادث ترافیکی، علوم روانشناسی و همچنین روانپزشکی، علوم زیست محیطی و همچنین سلامت زیست محیطی تعریف شده می باشد که ما نیز در آن راستا ۱۶ اولویت مشخص کردن کرده‌ایم.

تقی‌زادیه در ادامه با برشماری بعضی اقدامات انجام شده توسط معاونت آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز اظهار کرد: نمایش المپیادها و همچنین آزمون‌های دانشجویی با نتایج خوب، اخذ مجوز تأسیس مرکز ملی تجربه و مهارت بالا‌های علمی دانشگاه و همچنین اخذ مجوز تأسیس دانشکده مجازی با بیش از ۱۱۰ عنوان مبحث آموزشی شامل آن اقدامات به شمار می‌آیند.

او همچنین در خصوص ترجمان و همچنین کاربست دانش در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز با جایگاهی مهم بین دانشگاه‌های کشور گفتن کرد: توسعه دانش آکادمیک، مشارکت‌های بین‌المللی و همچنین ارزشیابی و همچنین اعتبار سنجی از اقدامات انجام شده در آن راستا می باشد.

او همچنین با برشماری بعضی اقدامات ویژه و همچنین جهت بار نخست در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز، گفت: راه‌اندازی کلینیک ایمنی سلامت، آزمایشگاه ترافیک به عنوان مجهزترین و همچنین اولین آزمایشگاه کشور و همچنین نمایش دوره‌های تربیت مدرس به آن منظور از اقداماتی می باشد که تبریز پیشرو آن هم به شمار می‌آید.

دست یار آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز اضافه کرد: آن دانشگاه در باره آموزش دوره تکامل نوزادان و همچنین نمایش آزمون‌های الکترونیکی بین‌المللی نیز پیشرو بوده و همچنین تأسیس بانک شیر مادر، کاهش قابل توجه نرخ مردن و مرگ و همچنین میر مادران باردار نیز از ابتکارات دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز می باشد.

او همچنین با اشاره به جایگاه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تبریز در حوزه تولیدات فناورانه و همچنین نوآورانه اظهار کرد: آن دانشگاه یکی از قطب‌های کشور در باره تولید محصولات دانش بنیان و همچنین تجاری سازی آن هم می باشد.

دبیر علمی جشنواره شهید مطهری در ادامه با گفتن آنکه اقدامات جهت نمایش آن جشنواره از آذر ماه سال شمسی قبل آغاز شد، خاطرنشان کرد: ساخته یا ایجاد فضای سالم رقابتی علمی و همچنین بستر مناسب جهت نشر فعالیت‌های آموزشی از اهداف نمایش آن جشنواره می باشد.

او همچنین متذکر شد: از ۱۱ فرایند برتر آموزشی، دو دفتر توسعه، تیم‌های برتر دانشکده‌های متنوع و گوناگون و مختلف، ۱۳ استاد باز نشسته، هفت استاد مشاور و همچنین راهنمای تحصیلی و همچنین دو مورد پایان نامه در آن جشنواره تجلیل می‌می شود.

در پایان آن مراسم از بعضی اساتید برتر بازنشسته، اساتید راهنما و همچنین مشاور و همچنین پایان‌نامه‌های برتر تقدیر شد.

انتهای پیام

http://phdpress.ir/%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%87/
بهترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : بایستی و حتما فضای دانشگاه فضای انتقاد و همچنین مطالبه‌گری باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک