خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / با حکم وزیر علوم ، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد

با حکم وزیر علوم ، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد

با حکم وزیر علوم ، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

%name با حکم وزیر علوم ، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری با صدور حکمی دکتر مصطفی کیانی را به سمت سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب کرد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر کیانی آمده می باشد : امید می باشد با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و همچنین وظایف سرپرستی دانشگاه هنر اصفهان را برپایه قوانین،سیاست ها وبرنامه های تصویب شده و مصوب قانون به انجام رسانید، بایسته می باشد با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای حکومت تدبیر و همچنین امید و همچنین جلب همکاری دانشگاهیان و همچنین صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق راهبردهای تحقق اهداف نظام علم و همچنین فناوری و همچنین نقش آفرینی آن هم در اقتصاد دانش بنیان و همچنین تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید .

وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از سرویس ها و خدمات دکتر فرهنگ مظفر ریاست سابق دانشگاه هنر اصفهان در زمان تصدی آن مسئولیت قدردانی کرد.

به به گفته روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مصطفی کیانی شامل درجه دکترای معماری گرایش تئوری وتاریخ و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه هنر تهران می باشد و همچنین از سوابق اجرایی او همچنین می قدرت به ریاست مرکز مطالعاتی و همچنین تحقیقاتی معماری و همچنین شهرسازی اشاره کرد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%DA%A9%D9%85-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D9%86%D8%B1-10306
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : با حکم وزیر علوم ، سرپرست دانشگاه هنر اصفهان منصوب شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک