خانه / دسته‌بندی نشده / با پرونده بورسیه دکترا سیاسی و گزینشی برخورد نشود

با پرونده بورسیه دکترا سیاسی و گزینشی برخورد نشود

با پرونده بورسیه دکترا سیاسی گزینشی برخورد نشود

 عضو کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس گفت:با توجه به اینکه نباید با مسائل موجود در پرونده بورسیه دکترا سیاسی یا گزینشی برخورد شود ضمن حفظ عدالت باید مسائل تخلف شناسایی با آن برخورد شود و زمینه تحصیل بقیه حفظ شود.

طبیب زاده نوری:

عضو کمیسیون روش و تحقیقات مجلس گفت:با توجه به اینکه نباید با مسائل موجود در پرونده بورسیه دکترا سیاسی یا گزینشی برخورد شود ضمن حفظ عدالت باید مسائل تخلف شناسایی و با آن برخورد شود زمینه تحصیل بقیه حفظ شود.

زهره طبیب‌زاده نوری عضو کمیسیون روش تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: نباید با مسائل موجود در پرونده بورسیه دکتری جناحی، سیاسی گزینشی برخورد شود بلکه باید ضمن حفظ عدالت مسائل تخلف هر چه زودتر شناسایی و برخورد شوند و مسائل دیگر به ادامه تحصیل خود بپردازند.

وی گفت: آنچه با اهمیت است نباید در آمار ارائه شده تمام افراد این پرونده را زیر پرسش برد مسائل تخلف باید شناسایی و ازبقیه ین جدا گردند.

وی با بیان اینکه مسائل معدل پایین هم باید منطبق آیین‌نامه ” وزارت علوم” سنجیده شوند خاطر نشان کرد: تخلف چه از طرف مسئولین وزارت علوم و چه از طرف افراد بورس شده برای قانون فرقی نمی‌کند هر مورد غیرقانونی باید بر طبق موازین قانون تعیین تکلیف شوند.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …