سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / بررسی توسعه همکاری های مشترک دانشگاه تبریز و منطقه آزاد ارس

بررسی توسعه همکاری های مشترک دانشگاه تبریز و منطقه آزاد ارس

بررسی کردن توسعه همکاری های مشترک دانشگاه تبریز و همچنین منطقه آزاد ارس

در نشستی راهکارهای توسعه همکاری مشترک منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس و همچنین دانشگاه تبریز مورد بررسی کردن قرار گرفت.

به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، رییس دانشگاه تبریز در آن نشست ضمن معرفی قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف آن دانشگاه گفت: دانشگاه تبریز ظرفیت های خوبی در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف پژوهشی و همچنین تولید علم و همچنین فناوری داشته و همچنین آن آمادگی را دارد که آن پتانسیل ها را جهت رشد و همچنین شکوفایی کشور و همچنین منطقه بکار گیرد؛ همچنین منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس نیز فرصت خیلی زیاد مغتنمی از لحاظ اقتصادی، صنعتی و همچنین توسعه ای جهت شمالغرب کشور به شمار می رود و همچنین با همکاری های فیمابین شامل تامین منابع و همچنین امکانات توسط منطقه آزاد و همچنین تولید علم و همچنین فناوری از سوی دانشگاه می قدرت عملکردهای همدیگر را تکمیل نمود.

محمدرضا پورمحمدی در ادامه با اشاره به سیاست های راهبردی دانشگاه تبریز در باره های متنوع و گوناگون و مختلف اضافه کرد: بین المللی کردن دانشگاه، جذب تعداد اکثرا و بیشتر دانشجویان خارجی، توسعه مراکز رشد، علم و همچنین فناوری، تحصیلات تکمیلی و همچنین ارتقای کیفی تولیدات علمی شامل آن برنامه جذاب و جالب و خوب های راهبردی می باشد که منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس محل مناسبی جهت بعضی از آن فعالیت ها می باشد.

محسن خادم عرب باغی ، مدیر عامل منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس هم در آن آیین گفت: دانشگاه تبریز شامل افتخارات آن منطقه و همچنین کشور می باشد که بایستی و حتما ضمن فراهم نمودن شرایط مساعد جهت همکاری های مشترک، از ظرفیت های آن هم به نحو شایسته جهت رشد و همچنین آبادانی آن منطقه ها و مناطق بهره بری و استفاده نمود.

او همچنین، همچنین با تاکید بر آنکه حضور دانشگاهیان موجب پیشرفت آن منطقه در باره های متنوع و گوناگون و مختلف خواهد شد، تصریح کرد: با اولویت بندی و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی درست وبه کمک دانشگاهیان می قدرت کارهای بزرگی جهت شکوفایی آن سرزمین انجام داد که در آن راستا نیز وظیفه داریم در حد قدرت امکانات مناسب را در اختیار جامعه دانشگاهی قرار دهیم.

عرب باغی یادآور شد: ما آماده تامین زمین و همچنین زیر ساخت های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت دانشگاه تبریز در خصوص ساخت و همچنین تجهیز مراکز آموزشی و همچنین پژوهشی هستیم و همچنین در آن ارتباط نیز هیچ گونه محدودیتی نداریم.

محمد رضا نیک جو، رییس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز نیز در آن نشست با ارایه نقل از مختصری از فعالیت های گرفته شده در آن پردیس گفت: در حال حاضر بیش از ۱۷۰۰ دانشجو در دو مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری در حوزه های مدیریت، حقوق و همچنین فنی و همچنین مهندسی مشغول به تحصیل خواهند بود.

در ادامه چند تن از افراد هیات رئیسه و همچنین هیات علمی دانشگاه تبریز و همچنین مسئولین منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس نظرات خود را در خصوص گسترش همکاری های فی مابین ارائه نمودند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B9%D9%87-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-11187
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : بررسی کردن توسعه همکاری های مشترک دانشگاه تبریز و همچنین منطقه آزاد ارس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک