خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بررسی حذف نمره افتاده از کارنامه دانشجویان ارشد

بررسی حذف نمره افتاده از کارنامه دانشجویان ارشد

بررسی کردن حذف نمره افتاده از کارنامه دانشجویان ارشد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکتر سید مهدی قمصری با اشاره به جزئیات جلسه شورای معاونان آموزشی منطقه چهار وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری گفت: محور جلسه که با حضور دکتر شریعتی نیاسر دست یار آموزشی وزارت علوم و همچنین دکتر نیلی احمد آبادی- ریاست دانشگاه تهران برگزار شد، در مورد واگذاری اختیارات به ویژه واگذاری اختیارات برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آموزشی درسی به دانشگاه‌های پهناور و بزرگ بود.

او همچنین محور بعدی جلسه را مباحث مرتبط به آیین نامه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته اعلام کرد که در حال حاضر در وزارت علوم بازنگری می می شود.

دست یار آموزشی دانشگاه تهران در مورد مهمترین موارد آموزشی که در آن بازنگری گرفته شده اصلاح و همچنین تغییر یافته می باشد، گفت: هنوز بازنگری آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به اتمام نرسیده و همچنین  نهایی نشده و همچنین اکثرا و بیشتر در حد پیشنهاد می باشد. بعد از نهایی شدن، از سوی وزارت علوم تصویب و همچنین ابلاغ خواهد شد.

قمصری افزود: از موارد مهمی که در آن جلسه مطرح شد، می قدرت به سقف و همچنین کف واحدها، میانگین نمرات، احتساب نمره پایان نامه در میانگین کل و همچنین حذف نمرات دروس افتاده از کارنامه اشاره کرد که در صورتی که تصویب شوند آیین نامه جدید نسبت به آیین نامه فعلی تغییرات بسیاری خواهد داشت.

او همچنین ادامه داد: درحال حاضر اکثرا و بیشتر پیش نویس آیین نامه کارشناسی ارشد ناپیوسته آماده و همچنین نظرات دانشگاه های استان تهران نیز جمع بندی شده می باشد.

دست یار آموزشی دانشگاه تهران در مورد روند نمایش آن جلسات نیز گفت: براساس تقسیم بندی وزارت علوم، دانشگاه‌های تهران و همچنین البرز جزء منطقه ۴ وزارت علوم تقسیم بندی شده‌اند و همچنین دست یار آموزشی دانشگاه تهران دبیر آن منطقه می باشد.

دست یار آموزشی دانشگاه تهران افزود: برهمین اساس هر یک‌ماه یکبار جلسه برگزار خواهد شد و همچنین جلسه بعدی با محوریت موضوع «دانشجوی دکتری پژوهش محور» مردادماه برگزار می می شود.

قمصری افزود: بعضی از دانشگاه ها از اساس مخالف آن مدل پذیرش دانشجو خواهند بود که در جلسه بعدی شورای معاونان آموزشی منطقه ۴ آن موضوع بررسی کردن می می شود.

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بررسی کردن حذف نمره افتاده از کارنامه دانشجویان ارشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک