سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بررسی زمینه همکاری های مشترک میان دانشگاه آزاد و یونسکو

بررسی زمینه همکاری های مشترک میان دانشگاه آزاد و یونسکو

بررسی کردن باره همکاری های مشترک میان دانشگاه آزاد و همچنین یونسکو

به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر میرزاده در آن نشست ضمن ابراز تمایل جهت برقراری ارتباط و همچنین همکاری با یونسکو در باره های آموزشی، علمی و همچنین فرهنگی اظهار داشت: یونسکو مجموعه خوش نامی بین نهاد های جهانی می باشد و همچنین تمامی نهاد ها به نحوی سعی می کنند از آن مجموعه در توسعه برنامه جذاب و جالب و خوب های خود بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین افزود: متاسفانه تمامی نهاد هایی که ایران در آن هم عضویت دارد تنها و فقط حق عضویت می پردازد در حالی که کشورهای دیگر بیشترین بهره را می برند.

دکتر میرزاده دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از میراث های منحصر بفرد و همچنین ماندگار کشور در باره علمی و همچنین فرهنگی دانست و همچنین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از حیث سازو کار تاسیس و همچنین توسعه و همچنین تاثیرگذاری آن هم در توسعه اقلیم های کشور و همچنین توسعه فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین اقتصادی و همچنین فرهنگی اثری منحصر بفرد به شمار می رود لذا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد تا به عنوان میراثی جهانی حفظ و همچنین به دیگر کشورها معرفی می شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: آن دانشگاه از لحاظ تعداد دانشجو و همچنین آموزش حضوری به دانشجویان، عدم وابستگی به بودجه دولتی و همچنین در اختیار داشتن ۲۰ میلیون مترمربع فضای آموزشی و همچنین بهره گیری از ۷۰ هزار عضو هیات علمی تمام وقت، پاره وقت و همچنین وابسته نیز نهاد منحصربفردی به شمار می رود.

او همچنین با اشاره به پیاده سازی و راه اندازی سامانه آزمایشگاه های همکار آزاد(ساها) در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سامانه ساها که به تازگی پیاده سازی و راه اندازی شده و همچنین شامل بیش از ۱۱ هزار آزمایشگاه و همچنین کارگاه می باشد، در دنیا بی نظیر می باشد.

دکتر میرزاده اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب نیز به شمار می رود که با حمایت جمعی از خانواده های ایرانی که به فرهیختگی، دانش و همچنین خردورزی اهمیت می دادند تاسیس شد. جذاب و جالب می باشد بدانید اکثر دانشجویان آن دانشگاه متعلق به طبقه متوسط جامعه خواهند بود.

او همچنین تاسیس و همچنین توسعه دانشگاه آزاد اسلامی را مدیون دوراندیشی آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و همچنین گفت: در صورتی که ابتکار عمل ایشان نبود، بیش از قستی از فارغ التحصیلان کشور که تحصیل کرده دانشگاه آزاد اسلامی خواهند بود می بایست به کشورهای دیگر می رفتند و همچنین خسارت های بسیاری از آن بابت نیز به جامعه تحمیل می شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه پیشنهاد داد آن دانشگاه به عنوان یک مدل موفق در باره ارائه آموزش های علمی-فرهنگی ثبت می شود.

دکتر میرزاده در مورد باره های همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین یونسکو گفت: حفاظت از محیط زیست، آموزش های ابتدایی و همچنین متوسط به دانش آموزان و همچنین دانشجویان نهاد سما و همچنین … می تواند از باره های همکاری مشترک لحاظ می شود.

دکتر طه هاشمی دست یار فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در آن جلسه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از زمان مدیریت دکتر میرزاده از یک دانشگاه نسل اول یعنی آموزش محور به دانشگاهی نسل چهارم یعنی کارآفرین تغییر مسیر داده می باشد.

او همچنین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون فعالیت های قابل توجهی در حوزه فرهنگی و اجتماعی انجام داده می باشد، شامل می قدرت به جشنواره صلح و همچنین سلام اشاره کرد. آن جشنواره با توجه به ابعاد جهانی و همچنین تصویر نازیبایی که از اسلام در دنیا ارائه می می شود، بر پاشده می باشد.

دکتر هاشمی همچنین گرامیداشت مفاخر ۱۰۰ سال شمسی اخیر، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جهت توسعه و همچنین تقویت زبان فارسی و همچنین … از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های حوزه فرهنگی و اجتماعی وفرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد.

او همچنین در ادامه پیشنهاد داد از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی جهت ثبت اسناد تاریخی و همچنین ملی بهره بری و استفاده می شود.

دکتر سعد الله نصیری قیداری سرپرست کمیسیون ملی یونسکو در ایران نیز دکتر میرزاده را فردی آکادمیک و همچنین مدیری موفق دانست و همچنین گفت: پیشنهادهای دکتر میرزاده به روش جدی پیگیری خواهد شد. دانشگاه آزاد اسلامی از نظر مکانیزم تاسیس و همچنین اجرا یک نهاد شهروندان و مردم شهر نهاد منحصربفرد به شمار می رود که می قدرت جهت ثبت آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرد.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در آن جلسه، دکتر سیامک خادمی دست یار اجرایی، دکتر فرهاد اعتمادی مدیر تیم ارتباطات، دکتر مهین گزانی مدیر تیم علوم، دکتر عبدالله مستکین مدیر تیم فرهنگ، دکتر شیدا مهنام مدیر تیم علوم فرهنگی و اجتماعی و همچنین لیلا فاضل مشاور اجرایی کمیسیون ملی یونسکو در ایران به ارائه دیدگاه های خود پرداختند.

http://pnuna.com/1394/11/%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B3%DA%A9%D9%88.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بررسی کردن باره همکاری های مشترک میان دانشگاه آزاد و همچنین یونسکو

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک