سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / برنامه‌ای برای کاهش کارکنان دانشگاه نداریم/ دانشجویان دکتری صاحب اتاق می‌شوند

برنامه‌ای برای کاهش کارکنان دانشگاه نداریم/ دانشجویان دکتری صاحب اتاق می‌شوند

برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای جهت کاهش کارکنان دانشگاه نداریم/ دانشجویان دکتری صاحب اتاق می‌شوند

دست یار عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به ازای هر دانشجو ۱۰ متر مربع فضای دانشگاهی دارد که از آن رقم فراتر از نرم‌های بین‌المللی می باشد و همچنین در بین مراکز دانشگاهی جایگاه خیلی زیاد ممتازی دارد .

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سمنان، محسن هاشمی در جمع خبرنگاران در سمنان، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی شامل بیش از ۱۱ میلیون مترمربع بنا و همچنین بیش از ۴۰ میلیون مترمربع محوطه دانشگاهی می باشد.

او همچنین، از وجود یک میلیون و همچنین ۷۰۰ هزار دانشجو در آن دانشگاه خبر داد و همچنین تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نمودی از موفقیت فرزندان ایران اسلامی می باشد و همچنین از آنجا که آن همه دستاورد بدون اتکاء به پول نفت ساخته یا ایجاد شده، مصداقی از اقتصادمقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری می باشد.

۱۵۰ هزار مترمربع فضای اسپورت و ورزشی در حال ساخت

او همچنین با اشاره به اهمیت توجه به نیازهای دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور بیش از ۶۰۰هزار مترمربع فضای اسپورت و ورزشی و همچنین بالغ بر ۲۰۰هزار مترمربع فضای فرهنگی و همچنین مذهبی دارد.

هاشمی با اشاره به تداوم رشد و همچنین بالندگی آن دانشگاه، یادآوری کرد: آن دانشگاه هم‌اکنون در سراسر کشور تنها ۱۵۰ هزار مترمربع فضای اسپورت و ورزشی در حال ساخت دارد که با بهره‌برداری از آنها سرانه فضای اسپورت و ورزشی در دانشگاه رشد چشمگیری می‌کند.

دانشجویان دکتری دانشگاه شامل اتاق می‌شوند

دست یار عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به آن پرسش ایسنا که با توجه به کاهش جمعیت دانشجویی ایران در بعدی، آیا ساخت و همچنین سازها در دانشگاه آزاد با توجه به آن مهم، عملیاتی می‌می شود، گفت: ما دنبال کیفی‌کردن فضای دانشگاه هستیم. در همین راستا در بعدی هر استاد دانشگاه و همچنین همچنین هر دو دانشجوی دکتری شامل یک اتاق در دانشگاه باشند.

هاشمی با گفتن آنکه هدفگذاری دانشگاه آزاد به سمت تحصیلات تکمیلی می باشد، اضافه کرد: دانشگاه آزاد دغدغه‌ای در خصوص ساخت و همچنین سازها ندارد و همچنین همه پروژه‌ها متناسب با مستلزم و نیاز دانشگاه و همچنین با توجه به چشم‌انداز دانشگاه ساخته می‌شوند.

برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای جهت کاهش کارکنان نداریم

او همچنین، همچنین در پاسخ به پرسش دیگر ایسنا در خصوص طرح تجمیع در آن دانشگاه گفت: آنچه در یکی از روزنامه ها امروز نشر یافته شده شده، به درستی انعکاس نیافته بود. هدف دانشگاه آزاد در خصوص تجمیع نیرو، به هیچ عنوان کاهش تعداد کارکنان دانشگاه آزاد نیست بلکه کاهش تعداد معاونان و همچنین مدیران در دانشگاه آزاد می باشد.

هاشمی با گفتن آنکه تعداد مدیران در دانشگاه آزاد خیلی زیاد بالاست، افزود: همین باعث می‌می شود که برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها به کندی صورت گیرد لذا جهت چابک‌سازی در دانشگاه به دنبال ادغام بعضی معاونت‌ها هستیم.

دست یار عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به پرسشی در خصوص امکان جذب دانشجوی خارجی نیز اظهار کرد: در آن خصوص نظرات مختلفی وجود دارد بعضی معتقدند در دانشگاه‌های ما نباید به زبان غیرفارسی تدریس می شود لذا جذب دانشجو تنها محدود می‌می شود به کشورهایی نظیر تاجیکستان، افغانستان و همچنین قسمت و بخش‌هایی از اقلیت‌های زبانی در بعضی کشورهای همسایه. البته بعضی نیز معتقدند می‌قدرت باره تحصیل دانشجویان به دیگر زبان‌ها را هم در دانشگاه فراهم کرد. با آن همه در صورتی که به دانشگاه آزاد امکان جذب دانشجوی خارجی داده می شود، دانشگاه آن ظرفیت را دارد که دانشجویان بسیاری را جذب کند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-11141
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای جهت کاهش کارکنان دانشگاه نداریم/ دانشجویان دکتری صاحب اتاق می‌شوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک