سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای بورسیه دانشجویان بین رشته‌ای

برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای بورسیه دانشجویان بین رشته‌ای

برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه شهید بهشتی جهت بورسیه دانشجویان بین رشته‌ای

رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تفویض اختیار بورسیه دانشجویان به دانشگاه‌ها اظهار کرد:دانشگاه شهید بهشتی تنها و فقط در رشته‌های بین رشته ای اقدام به بورسیه دانشجویان می‌کند.

دکتر محمد مهدی طهرانچی در گفت و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،با اعلام خبر فوق افزود:قرار می باشد دانشگاه شهید بهشتی جهت بورسیه دانشجویان در رشته های بین رشته ای به نهاد مسائل دانشجویان اعلام ظرفیت کند و همچنین چنانچه ظرفیت مورد اثبات و یا تایید نهاد قرار بگیرد دستورالعمل های اجرایی تدوین می‌می شود.

او همچنین با تاکید بر آنکه دانشگاه شهید بهشتی تنها و فقط در رشته‌های بین رشته ای اقدام به بورسیه دانشجویان می‌کند،افزود:اعزام دانشجو در رشته هایی که در داخل کشور دانشجو در مقطع دکتری پذیرش می‌می شود ضرورتی ندارد .

پیش بینی رشد ۱۹ درصدی بودجه دانشگاه شهید بهشتی

رییس دانشگاه شهید بهشتی در ادامه درمورد لایحه پیشنهادی بودجه سال شمسی ۹۵ اظهار کرد:بودجه در نظر گرفته شده جهت دانشگاه شهید بهشتی رشد ۱۹ درصدی داشته می باشد که البته قسمت و بخش بسیاری از آن هم بایستی و حتما توسط درآمدهای اختصاصی دانشگاه تامین می شود. دانشگاه شهید بهشتی در مسائل جاری کسری بودجه ندارد ولی باید توجه داشت در صورتی که از دانشگاه توقع توسعه علمی وجود داشته باشد بایستی و حتما بودجه‌ای تخصیص داده می شود،البته حکومت وعده داده می باشد که ۶ هزار میلیارد تومان به عنوان مکمل بودجه پژوهش به دانشگاه‌ها اختصاص دهد تا سقف پژوهش به یک قسمت و بخش برسد که امیدواریم آن امر تحقق پیدا کند.

ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی مشابه سال شمسی قبل

دکتر طهرانچی در پایان درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی طی سال شمسی تحصیلی جاری نیز توضیح داد: ممکن می باشد ظرفیت پذیرش در مقطع دکتری کمی افزایش داشته باشد ولی باید توجه داشت در مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد افزایش پذیرش دانشجو صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام

https://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%87-13177
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه شهید بهشتی جهت بورسیه دانشجویان بین رشته‌ای

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک