خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / برنامه های نوروزی دانشگاه اصفهان برای دانشجویان

برنامه های نوروزی دانشگاه اصفهان برای دانشجویان

برنامه جذاب و جالب و خوب های نوروزی دانشگاه اصفهان جهت دانشجویان

سرپرست دانشگاه اصفهان اعلام کرد: اردوهای دانشجویان خارجی امسال هم بر نیرو خود باقی می باشد و همچنین امسال گردشگری و همچنین ایران گردی نیز به شکل گسترده تر به آن هم افزوده شده می باشد.

هوشنگ طالبی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار «دانشگاهی» ایسنا، ضمن اعلام خبر فوق گفت: در ایام عید تسهیلات تغذیه به دانشجویان خارجی داده می می شود. سلف سرویس در آن ایام بسته می باشد ولی زیرا و به درستی که رستورانهای خصوصی فعال می باشد دانشجویان خارجی می توانند با تخفیف از غذای آن هم بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین در مورد اوضاع آموزشی آن دانشگاه در سال شمسی ۹۳ گفتن کرد: حدود ۳۰۰۰ دانشجو در آن سال شمسی فارغ التحصیل شدند که یک سوم آنها یعنی ۱۰۰۰ فرد یا شخص دانشجوی تحصیلات تکمیلی بودند. همچنین از بین بیش از ۲۰۰۰ فرد یا شخص متقاضی عضویت هیات علمی، ۴۰ فرد یا شخص را انتخاب کردیم. در فراخوان بهمن نیز اعلام مستلزم و نیاز ۴۱ عضو هیات علمی کردیم که هنوز فرصت دارند ثبت نام کنند و همچنین درخواستها بررسی کردن نشده می باشد.

او همچنین ادامه داد: بیش از ۵۰ فرد یا شخص ارتقای مرتبه به دانشیاری و همچنین استاد داشتیم که ارتقای مرتبه افراد هیات علمی محصول فعالیتهای آموزشی و همچنین پژوهشی آنهاست. استاد نمونه کشوری بین ۱۴ استادی که در سطح کشور اتخاب شدند نیز از آن دانشگاه انتخاب و همچنین یکی دیگر از اساتید برنده جایزه علمی علامه طباطبایی شد.

سرپرست دانشگاه اصفهان با اشاره به تعامل با دستگاه های خارج از دانشگاه افزود: بیش از ۷ تفاهم نامه بین دانشگاه و همچنین دستگاه های دیگر مثل نهاد دارایی بستیم که بعضی منجر به امضای قرارداد همکاری شد که تعدادی از آنها به ثمر رسید و همچنین خاتمه پیدا کرد.

طالبی در ادامه اظهار کرد: مسائل اقتصادی و مالی ساماندهی شد به طوری که امسال بسیاری از مطالبات پرسنل از دانشگاه پرداخت شد. بودجه دانشگاه را نیز ساماندهی کردیم به طوری که نیازهای تحقیقاتی و همچنین آموزشی را که واحدهای آموزش داشتند تامین کردیم، البته که ظرفیت فعالیت آموزشی و همچنین پژوهشی بیش از آن داریم که در صورتی که بودجه باشد میتوان آنها را فعال کرد.

او همچنین با گفتن آنکه در سالهای بعدی هرم دانشجو عوض خواهد شد، توضیح داد:۳۸۰۰ دانشجوی جدید در مهر ۹۳ پذیرفتیم که۲۳۰۰ فرد یا شخص از آنها تحصیلات تکمیلی بودند و همچنین آن اولین بار بود تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی اکثرا و بیشتر از دانشجویان کارشناسی بود.

او همچنین در ادامه گفت: در باره بین الملل نیز میزبان هیات های مختلفی از دانشگاه های سراسر جهان مانند کشورهای فرانسه، چین، آلمان و همچنین… بودیم که منجر به امضای بیش از ۱۰ تفاهم نامه شده است.اخیرا با یکی از دانشگاه های عراق قرارداد تربیت قوه انسانی منعقد شد و همچنین ۱۸ دانشجوی عراقی در مقطع کارشناسی ارشد جهت تربیت قوه انسانی جذب شدند.

به گفته او همچنین دانشگاه اصفهان حدود ۱۴۰ فرد یا شخص دانشجوی خارجی دارد که عموما از کشورهای همسایه مثل عراق و همچنین سوریه و همچنین فلسطین و همچنین لبنان خواهند بود.

توسعه رشته های پردیس دانشگاه اصفهان

سرپرست دانشگاه اصفهان به توسعه رشته های پردیس اشاره کرد وتوضیح داد: قبلا ۲۰ رشته در پردیس داشتیم که اکنون به ۸۰ رشته رسیده می باشد. در مهر امسال نیز در مقطع ارشد و همچنین دکتری نزدیک به ۳۰۰ دانشجو در پردیس دانشگاه پذیرش کردیم.

طالبی ادامه داد: دو رستوران خصوصی را در دانشگاه پیاده سازی و راه اندازی کردیم که دانشجویان می توانند به جای سلف، از آن رستورانها بهره بری و استفاده کنند. مبلغ مابه التفاوتی به رستوران پرداخت می کنیم معادل آن هم به دانشجو بایستی و حتما تخفیف دهند.از رستورانها استقبال خوبی گرفته شده و همچنین روزی تقریبا ۵۰۰ فرد یا شخص از دانشجویان از آنها بهره بری و استفاده می کنند.

نمایش ۱۴ کرسی نظریه پردازی

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه اصفهان یکی از دانشگاه های فعال در نمایش کرسی های آزاد اندیشی و همچنین نظریه پردازی بوده می باشد، تصریح کرد: ۱۴ کرسی نظریه پردازی در سال شمسی ۹۳ برگزار شد. برنامه جذاب و جالب و خوب هایی توسط تشکل ها نیز برگزار شد و همچنین هیچ مشکلی با هیچ یک از تشکل ها در سال شمسی قبل نداشتیم .

او همچنین اعلام کرد: ۲۸ بهمن ماه کنگره استانی شهدای دانشجو به همت نهاد بسیج دانشجویی و همچنین با همکاری دانشگاه اصفهان برگزار شد. در روزهای پایانی سال شمسی نیز ۳۵۰ فرد یا شخص از دانشجویان عازم منطقه ها و مناطق جنوب شدند .

طالبی در ادامه با اشاره به کلید خوردن طرح جامع دانشگاه گفته است۷۰درصد کار انجام شده و همچنین در قالب آن طرح،‌همچنین و علاوه بر سیاستهای جدید دانشگاه، ساماندهی اوضاع موجود مثل ادغام یا توسعه رشته ها و همچنین دانشکده ها انجام می می شود.

او همچنین درتوضیح برنامه جذاب و جالب و خوب های سال شمسی جدید آن دانشگاه توضیح داد: افزایش فعالیت های پژوهشی و همچنین بهره بری و استفاده از پتانسیل قوه انسانی دانشگاه جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معضلات کشور از طریق قرار دادهایی که با دستگاه های بیرون از دانشگاه خواهیم داشت. همچنین حرکت و همچنین تشدید فعالیتهای بین المللی در همکاری متقابل بین افراد هیات علمی و همچنین پذیرش دانشجویان خارجی در برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد.

سرپرست دانشگاه اصفهان در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب های نوروزی دانشجویان خارجی گفتن کرد: دانشجویان خارجی سالهای قبل توسط قسمت و بخش دانشجویان خارجی اردوهایی می رفتند که امسال هم اردوها بر نیرو خود باقی می باشد. به عنوان مثال سال شمسی قبل اردوی شیراز برگزار شد و همچنین در آن راستا امسال گردشگری و همچنین ایران گردی نیز به برنامه جذاب و جالب و خوب های آن دانشجویان اضافه شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: در ایام عید تسهیلات تغذیه به دانشجویان خارجی داده می می شود. سلف سرویس در آن ایام بسته می باشد ولی زیرا و به درستی که رستورانهای خصوصی فعال می باشد دانشجویان خارجی می توانند با تخفیف از غذای آن هم بهره بری و استفاده کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-9264
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : برنامه جذاب و جالب و خوب های نوروزی دانشگاه اصفهان جهت دانشجویان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک