خانه / دسته‌بندی نشده / برکناری رییس دانشگاه به علت گم شدن ۸۰ دانشجو

برکناری رییس دانشگاه به علت گم شدن ۸۰ دانشجو

برکناری رییس دانشگاه به علت گم شدن ۸۰ دانشجو

 

رییس مرکز استان گیلان دانشگاه پیام نور از برکناری رئیس واحد آستانه اشرفیه به علت سرپیچی از یک قانون گم شدن ۸۰ دانشجوی دختر در ارتفاعات ماسوله، داد.

رییس مرکز استان گیلان دانشگاه پیام نور از برکناری رئیس واحد آستانه اشرفیه به علت سرپیچی از یک قانون گم شدن ۸۰ دانشجوی دختر در ارتفاعات ماسوله، داد.

مرتضی رضایی سوفی در این باره با تشریح جزئیات به خبرنگار مهر، گفت: ۸۰ دانشجوی دختر واحد آستانه اشرفیه دانشگاه پیام نور در مقطع لیسانس برای برگزاری اردوی علمی به ماسوله سفر کردند.

وی ادامه داد: هر چند این اردوی علمی توسط هلال احمر واحد دانشبرخی برگزار شد یک راهنما و چندین کارمند خدماتی دانشگاه نیز با این تیم دانشجویی اعزام شده بودند اما مسئولان دانشگاه هیچ مجوزی از واحد استانی برای برگزاری این اردو دریافت نکرده بودند.

رضایی با بیان اینکه لازم است تمام اقدامات فرهنگی در واحدهای پیام نور گیلان به تایید واحد استانی برسد، تاکید کرد: واحد آستانه اشرفیه برای برگزاری این اردوی تک جنسیتی از پلیس امنیت استان گیلان مجوز دریافت کرده بود ولی بدون اطلاع رسانی به مرکز کار به برگزاری اردوی علمی کرد.

رئیس واحد گیلان، ادامه داد: در این سفر قرار نبود دانشجویان به ارتفاعات ماسوله بروند اما با اصراری که می کنند تا میزانی در ارتفاعات پیش می روند، بعد از مدتی با مه غلیظ مواجه می شوند امکان پیشروی نداشتند؛ پس در همان جایی که بودند می مانند تا مه برطرف شود و تا شب در ارتفاعات می مانند بالاخره با کمک هلال احمر از آن شرایط خارج می شوند.

به گفته این مقام مسئول دانشگاه پیام نور گیلان، حال تمام دانشجویان بهتر است برایشان هیچ اتفاقی نیفتاده است ولی رئیس واحد آستانه اشرفیه به علت این سهل انگاری و عدم دریافت مجوز لازم ، برکنار شد.

رضایی خاطرنشان کرد که دانشگاه پیام نور استان گیلان جزء ۵ واحد دانشبعضی برتر کشور در حوزه فرهنگی است این بی توجه ی واحد آستانه اشرفیه با اقدامات فرهنگی صورت گرفته، منافات داشت.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …