سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / برگزاری المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی از ۲۴ مرداد

برگزاری المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی از ۲۴ مرداد

نمایش المپیاد فرهنگی-اسپورت و ورزشی دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید از ۲۴ مرداد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دوازدهمین المپیاد فرهنگی اسپورت و ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید کشور از ۲۴ تا ۳۰ مرداد ماه سال شمسی‌ جاری به میزبانی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید ارومیه و همچنین با حضور بیش از دو هزار دانشجو از ۴۷ دانشگاه و همچنین دانشکده علوم علم پزشکی جدید سراسر کشور در ورزشگاه سه هزار نفری شهید آهندوست ارومیه برگزار خواهد شد.

کاروان ۳۴ نفره دانشگاه علوم بهزیستی و همچنین توانبخشی نیز شامل ۲۴ ورزشکار و همچنین ۱۰ فرد یا شخص مربی و همچنین سرپرست در قالب چهار تیم در چهار رشته اسپورت و ورزشی تیراندازی، دوومیدانی، بدمینتون و همچنین شنا با دانشجویان ورزشکار از دیگر دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید کشور به رقابت می‌پردازند.

مریم مومنی سرپرست کل کاروان اعزامی به آن مسابقات، در مراسم بدرقه دانشجویان ورزشکار که در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد، گفت: با شرکت دانشجویان دختر ورزشکار دانشگاه علوم بهزیستی در مسابقات مقدماتی وزارت بهداشت ( اسفندماه سال شمسی قبل )، تعداد ۲۴ ورزشکار در قالب چهار تیم اسپورت و ورزشی انتخاب شدند؛ که از فروردین ماه امسال تمرینات آنان به صورت فشرده ادامه پیدا کرد و همچنین حتی در ایام امتحانات و همچنین ماه تبریک و مبارک رمضان، با جدیت به آمادگی جسمی و همچنین روحی پرداختند.

او همچنین افزود: با توجه به محدودیت فضای اسپورت و ورزشی، قسمت و بخش اعظم تمرینات آن ورزشکاران با صرف هزینه، در مجموعه‌های اسپورت و ورزشی دیگر انجام شد و همچنین از بهترین مربیان چه به لحاظ تخصصی و همچنین فنی و همچنین همچنین اخلاقی ، جهت آموزش آنان بهره بری و استفاده شد.

مومنی ضمن تشکر از تمامی همکاران در دانشگاه و همچنین خارج از دانشگاه جهت همراهی ورزشکاران اعزامی به المپیاد دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید سراسر کشور، گفت: با توجه به اعطای کاپ اخلاق به ورزشکاران نمونه، به عنوان یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پیش‌بینی شده در آن المپیاد، امیدوارم دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی در کنار تلاش جهت کسب مقام‌های اسپورت و ورزشی و همچنین قرارگرفتن بر سکوهای افتخار، با رعایت رفتار و همچنین اخلاقی در شأن دانشگاه علوم بهزیستی، بتوانند نمونه‌هایی جهت قسمت و بخش فرهنگی و همچنین اخلاقی آن المپیاد باشند.

در ادامه آن مراسم، دکتر مسعود فلاحی خشکناب، دست یار فرهنگی و همچنین دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی، یکی از وقایع مهم در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف جامعه و همچنین بویژه در دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید را ” المپیاد فرهنگی–اسپورت و ورزشی دانشجویان آن دانشگاه‌ها که یک سال شمسی ویژه برادران دانشجو و همچنین یک سال شمسی جهت خواهران دانشجو برگزار می‌می شود، دانست.

او همچنین افزود: مساله مهم، ورزش کردن می باشد تا بتوانیم روح و همچنین جسم سالمی داشته باشیم و همچنین در آن کار، تو دانشجویان ورزشکار در آخر قرار دارید که امیدوارم به کمک تو ورزشکاران که به دنبال ورزش قهرمانی هستید، ورزش همگانی نیز گسترش یابد.

دست یار فرهنگی و همچنین دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری، رییس دانشگاه و همچنین دیگر مسئولان دانشگاه بر ورزش کردن، اظهار کرد: فرآیند طولانی طی شد تا تو ورزشکاران به مرحله کنونی و همچنین اعزام به المپیاد سراسری فرهنگی و همچنین اسپورت و ورزشی رسیدید و همچنین آن تلاش، جهت تمامی مسئولان دانشگاه ارزشمند بوده و همچنین افتخارآفرین می باشد.

براساس نقل از وبدا، او همچنین مجددا خطاب به دانشجویان ورزشکار، افزود: در صورتی که بتوانید مقامی را نیز در المپیاد کسب کنید، آن افتخار آفرینی، دو چندان می‌می شود. تلاش ما بر آن بود که باره موفقیت تو را فراهم کنیم و همچنین از تمامی مسئولان، مدیران و همچنین مربیان جهت همراهی و همچنین اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب تشکر می‌کنم.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نمایش المپیاد فرهنگی-اسپورت و ورزشی دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید از ۲۴ مرداد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک