خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / برگزاری ششمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاههای پیام نور به میزبانی لرستان

برگزاری ششمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاههای پیام نور به میزبانی لرستان

نمایش ششمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاههای پیام نور به میزبانی لرستان

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : یزدان سهرابی ، مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: ششمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاههای پیام نور سراسر کشور از ۲۵ تا ۲۷ آبان سال شمسی ۹۴ به میزبانی دانشگاه پیام نور استان لرستان در خرم آباد برگزار می می شود.

او همچنین با گفتن آنکه آن جشنواره در سه قسمت و بخش شامل نشریات برتر، آثار برتر و همچنین قسمت و بخش ویژ برگزار می می شود افزود: قسمت و بخش نشریات برتر آن جشنواره با موضوعات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی، علمی تخصصی علوم انسانی و همچنین علمی تخصصی علوم پایه و همچنین فنی و همچنین مهندسی، قسمت و بخش آثار برتر با موضوعات طرح روی جلد، صفحه آرایی، مصاحبه و همچنین به گفته نویسی و همچنین قسمت و بخش ویژه با موضوعات شعار سال شمسی و همچنین ایثار و همچنین شهادت برگزار می می شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به آنکه یکی از ویژگی های بارز آن جشنواره که موجب قداست آن هم  شده می باشد افزوده شدن قسمت و بخش ایثار و همچنین شهادت می باشد گفت: متقاضیان شرکت در آن جشنواره می توانند از تاریخ ۲۵ خرداد تا ۳۱ شهریور سالجاری با رفت و آمد و مراجعه یه وبسایت و مرکز خبرهای جدید ششمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور به آدرس www.pnufn.ir جهت ثبت نام  اقدام کنند.

سهرابی ادامه داد: متقاضیان بعد از ثبت نام در وبسایت و مرکز خبرهای جدید جشنواره می بایست حداقل دو شماره از اصل آثار و همچنین مستندات خود را که در سال شمسی تحصیلی ۹۳-۹۴ منشر شده اند را از تاریخ ۳۱ شهریور تا ۱۰ مهرماه از طریق پست به آدرس: استان لرستان- خرم آباد- میدان تختی- بلوار جانبازان- دانشگاه پیام نور لرستان-  اداره فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی- دبیرخانه ششمین جشنواره نشریات دانشجویی ارسال کنند.

او همچنین با گفتن آنکه همزمان با نمایش آن جشنواره کارگاههای آموزشی نشریات دانشجویی، برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و همچنین مسابقات فرهنگی برگزار می می شود تصریح کرد: همچنین نمایشگاه نشریات دانشجویی دانشگاههای پیام نور سراسر کشور با حضور ۳۱ استان برپا می می شود.

مدیر فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان ضمن قدردانی از حسن اعتماد دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین مدیر کل فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور جهت واگذاری میزبانی ششمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور به دانشگاه پیام نور لرستان گفت: پشتیبانی ریاست و همچنین دست یار دانشگاه پیام نور لرستان نیز جهت کسب آن میزبانی قابل ستایش و همچنین قدردانی می باشد.

سهرابی با اشاره به آنکه پنجمین دوره آن جشنواره به میزبانی دانشگاه پیام نور استان مرکزی و همچنین در اراک  برگزار شده می باشد گفتن کرد: از کلیه دانشگاهای پیام نور کشور دعوت می کنیم تا در ششمین جشنواره نشریات دانشگاه پیام نور حضوری چشمگیر و همچنین گسترده داشته باشند.

او همچنین ابراز امیدواری کرد که دانشگاه پیام نور لرستان بتواند میزبان خوبی جهت نمایش آن جشنواره باشد.

مدیر فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان به نقش نشریات دانشجویی در پاسداری از آرمان های والای انقلاب اسلامی در دانشگاهها اشاره کرد و همچنین گفت: نشریات دانشجویی می توانند نقش به سزایی را در نشر و همچنین ترویج معارف دینی و همچنین توسعه علمی کشور ایفاء کنند.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%B4%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نمایش ششمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاههای پیام نور به میزبانی لرستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک