خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / برگزاری طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه پیام نور اصفهان

برگزاری طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه پیام نور اصفهان

نمایش طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه پیام نور اصفهان

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: ضیافت اندیشه با شروع ماه رمضان جهت دانشجویان و همچنین با هدف ارائه، تعمیق و همچنین در دسترس قرار دادن دانش­ها و همچنین مهارتهای گوناگون علمی، فرهنگی و همچنین معرفتی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام جعفر عمادی با گفتن آنکه ضیافت اندیشه دانشجویی از شش سال شمسی قبل در دانشگاههای کشور اجرا می می شود، افزود: امسال آن برنامه جذاب و جالب و خوب بعد از دو سال شمسی وقفه در دانشگاه پیام نور اصفهان اجرا می می شود.

او همچنین آن دوره را شامل دو مرحله آموزش مجازی و همچنین شرکت در اردوی فرهنگی عنوان و همچنین اظهار کرد: مباحثی مانند جریان شناسی فرهنگی و همچنین ضد فرهنگی، جریان شناسی رسانه، ولایت فقیه، معاد شناسی، آشنایی با احکام عمومی، تجربه و مهارت بالا­های زندگی، انسان موفق و همچنین مفهوم شناسی جنگ نرم در آن دوره ارائه خواهد شد.

عمادی شامل امتیازات دوره طرح ضیافت اندیشه دانشجویی را معادل سازی چهار واحد از دروس عمومی معارف (کلیه رشته ها) بصورت عناوین آزاد و همچنین مورد مستلزم و نیاز دانشجویان و همچنین اعطای گواهی معتبر پایان دوره جهت هر عنوان درسی از سوی مرکز آموزش­های مجازی دانشگاهیان نهاد اعلام کرد.

او همچنین مهلت ثبت نام در ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان اصفهان را تا هفتم تیر اعلام و همچنین اضافه کرد: آن دوره از سیزدهم تیر آغاز می می شود و همچنین تا اواسط مرداد ادامه می یابد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور استان اصفهان با اشاره به نمایش دوره ضیافت اندیشه استادان (طرح معرفت افزایی و همچنین دانش افزایی) گفت: آن برنامه جذاب و جالب و خوب نیز در پنج دوره معرفتی و همچنین یک دوره مهارتی برگزار خواهد شد.

او همچنین عناوین دوره های آن طرح را معرفت شناسی اسلامی و همچنین فلسفه علم، تاریخ علم و همچنین تمدن اسلامی، اصول تعلیم و همچنین تربیت اسلامی، اندیشه سیاسی اسلام و همچنین مبانی انقلاب اسلامی عنوان و همچنین اضافه کرد: مباحث قرآنی و همچنین دوره مدیریت استراتژیک ویژه مدیران و همچنین معاونان مراکز دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده می باشد.

عمادی زمان نمایش ضیافت اندیشه استادان را از ۳۰ خرداد تا هفتم تیر امسال جهت سه دوره و همچنین از ۲۵ مرداد تا دوم شهریور جهت دو دوره دیگر اعلام کرد.

او همچنین خاطرنشان کرد: پارسال حدود ۱۷۰ فرد یا شخص از استادان دانشگاه پیام نور استان اصفهان در طرح ضیافت اندیشه شرکت کردند.

دانشگاه پیام نور استان اصفهان شامل حدود یکصد هزار دانشجو در ۴۴ واحد و همچنین مرکز آموزش عالی می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : نمایش طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه پیام نور اصفهان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک