خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / برگزاری محفل انس با قرآن اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرودشت

برگزاری محفل انس با قرآن اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرودشت

نمایش محفل انس با قرآن اساتید و همچنین دانشجویان دانشگاه پیام نور مرودشت

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : امورفرهنگی دانشگاه پیام نور مرودشت با هدف بهره مندی اکثرا و بیشتر روزه داران از برکات ماه رمضان و همچنین آشنایی و همچنین انس دانشجویان با آموزه های الهی، محفل انس با قرآن رادر شب ۲۶ ماه تبریک و مبارک رمضان برگزارکرد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور،عابدین عمادی رییس دانشگاه مرودشت  هدف از نمایش آن مراسم را ترویج فرهنگ قرآن خوانی و همچنین انس نسل جوون با قرآن و همچنین آموزه های اهل بیت گفتن کرد.

او همچنین افزود:الفت جوانان با کلام الهی از اهداف حوزه های فرهنگی دانشگاه می باشد.

مدیر مسائل فرهنگی دانشگاه مرو دشت نیز استقبال پرشور دانشجویان را از برکات شاه چراغ دانست. فرشته مرادی تصریح کرد: در آن مراسم خواندن و قرائت قرآن توسط اساتید آستان مقدس احمدی و همچنین محمدی ع صورت گرفت.

براساس آن نقل از اقامه نماز جماعت مغرب و همچنین عشا ، نمایش مسابقه و همچنین اهداء جوایز به دانشجویان و همچنین زیارت دانشجویان ازحرم مطهر از دیگربخشهای آن برنامه جذاب و جالب و خوب بود.

http://pnuna.com/1394/04/%D9%85%D8%AD%D9%81%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%B4%D8%AA.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نمایش محفل انس با قرآن اساتید و همچنین دانشجویان دانشگاه پیام نور مرودشت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن دانشگاه پیام نور به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : اختتامیه …

سوپروب close
خرید بک لینک