سرخط خبرها
خانه / مقالات / بهترین مارک دستگاه کپی

بهترین مارک دستگاه کپی

دستگاه کپی شارپ دارای قابلیت ها خصوصیات ی بسیاری است که در طی مدت زمان خصوصیات و امکانات نو ی در این دستگاه ها بوسیله کارخانه سازنده اعمال می گردد . از عبارت بزرگترین امکانات ی که دستگاه کپی شارپ دارا است می توان به منوی فارسی که در عملکرد آن وجود دارد اشاره نمود در ذیل به امکانات زیادتری از دستگاه کپی شارپ اشاره می نماییم:
20130525145520 L6336440548930 بهترین مارک دستگاه کپی
نمایندگی sharp

نمایندگی شارپ,نمایندگی شارپ در ایران,نمایندگی sharp

۱)امکان کپی برداری با استفاده از سیستم SOPM که در این سیـستم از سرعت زیاد بالایی جهت کپی برداری استفاده می شود.

۲) با استفاده از تغذیه کننده های دو روی سند (RSPF) می توان در مصرف صرفه جویی نمود .

۳) مجهز به Duplex استاندارد

۴) صفحه نمایش ۱/۸ اینچی

۵)دستگاه کپی شارپ قابلیت چاپ تا سایز A3 را دارا است .

۶) سرعت چاپ دستگاه کپی شارپ به ۲۵ برگه در دقیقه هم می رسد.

دستگاه کپی شارپ به راحتی می تواند تعداد ۹۹۹ برگه را به صورت متوالی پی در پی در کوتاهترین ممکن تکثیر نماید و میزان بزرگنمایی در این دستگاه حداقل ۲۵ % حداکثر ۴۰۰ در صد است .ضمانت نامـه مورد تایید این دستگاه را فقط از شرکت مادیران تهیه و تولید نمایید . این دستگاه دارای حداکثر ۶۶۰۰ برگه را در محفظه جای می دهد . میزان حافظه مورد مصرف در این دستگاه تا ۳۴۸ MB قابل ارتقاء است میزان حافظه ی هارد دیسک آن ۴۰ GB است . صفحه نمایش این دستگاه لمسی بوده و دارای محیط نرم افزار ی بسیار زیاد آسان است به گونه ای که هر فرد ی با حداقل تخصص به راحتی می تواند با دستگاه کپی شارپ کارنماید. دستگاه کپی شارپ دارای قابلیت ها و خصوصیات ی بسیاری است که در اینجا فقط به برخی از آن ها اشاره شد.
دستگاه کپی شارپ نمایندگان بسیاری در همه جهان است و این در حالی بود که در سال ۲۰۱۱ میلادی برترین نماینده دستگاه کپی شارپ مادیران اعلام گردید :

در سال ۲۰۱۱ همایشی در دبی به میزبانی دفتر مرکزی دستگاه کپی شارپ آفریقا خاورمیانه برگزار گردید در این همایش نمایندگان خیلی ی از همه جهان به هم رسانیدند که در حسن ختام آن آقـای Yamaguchi مدیر علت دفتر مرکزی دستگاه کپی شارپ تقدیر نامـه ای مبنی بر با کیفیت ترین نمایندگی را به مادیران اهدا نمود که هدف از این همایش تغییر سریع ترروش های فروش سنتی ارائه راهکارهای نو در خدمات رسانی به مشتریان بود ، در واقع در این همایش از مفهوم Solution ارزش آن سخن به بین آمد در واقع Solution همان اهمیت افزوده است و در آن همایش آمار های دقیقی از مجموعه های پیشتاز که از این مبحث مصرف می کنند ارائه شد که امروزه به عنوان یک مبحث با اهمیت زیاد در کسب کار بیان می شود . با استفاده از رزش افزوده علاوه بـر تامین حداکثر انتظارات مشتریان می توان تعرفه ها را در دراز مدت کم شدن نمود .

فتوکپی ها در دو نوع در بازار موجود هستند , دستگاههای کپی کنسول و دستگاههای کپی رومیزی که گزینش آنها کاملاً به فرد د و استفاده شما بستگی دارد . دستگاه های رومیزی کاست های کاغذ کمتری دارند همان گونه که از نامشان معین است روی میز قرار می گیرند. در مقابل دستگاههای کنسول دارای میز چند کاست کاغذ کاست دستی می باشند

به این مورد مد نظر داشته باشید که گاهی از امکانات دستگاه که بصورت اختکمک یا آپشن ذکر شده اند اضافه بر نرخ دستگاه هستند در صورت تمایل شما به دستگاه افزوده می شوند.
راهنمای خرید دستگاه کپی – از آنجاییکه نسبتا تمام دستگاههای فتوکپی قابلیت پرینت و اسکن را دارا هستند ، قبل از معرفی معین ات دستگاههای فتوکپی خوب است به این بپردازیم که نوع کار شما به یک دستگاه فتوکپی پیشرفته نیاز دارد و یا دستگاه پرینتر چند کاره پاسخگوی نیاز های شما است .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک