سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بودجه سال شمسی بعدی دانشگاه پیام نور ۲۰ قسمت و بخش افزایش می یابد

بودجه سال شمسی بعدی دانشگاه پیام نور ۲۰ قسمت و بخش افزایش می یابد

بودجه سال شمسی بعدی دانشگاه پیام نور ۲۰ قسمت و بخش افزایش می یابد

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – محمدرضا زمانی در خصوص بودجه دانشگاه پیام نور اظهار داشت: با توجه به شفاف سازی و همچنین بعضی از صرفه جویی های دانشگاه در سال شمسی ۹۷ مساله عمده ای در باره هزینه کرد اعتبارات وجود نداشت.
او همچنین با گفتن آنکه بودجه آن دانشگاه در سال شمسی ۱۳۹۷، برابر با هزار و همچنین ۴۴ میلیارد و همچنین ۸۰۰ میلیون تومان بود، افزود: قرار می باشد بودجه دانشگاه پیام نور در سال شمسی بعدی حدود ۲۰ قسمت و بخش افزایش یابد؛ اگرچه آن رقم هنوز به تصویب نرسیده می باشد.
زمانی در باره افزایش درآمدهای دانشگاهی از طریق کارآفرینی نیز عنوان کرد: دانشگاه پیام نور در قسمت و بخش فناوری، مراکز رشد و همچنین استارت آپ ها اقدامات جدید و تو و تازه ای را آغاز کرده می باشد.
او همچنین تصریح کرد: در سال شمسی ۹۷ دانشگاه مبلغی معادل ۲ میلیارد تومان جهت بستن قرارداد فناوری با قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف هزینه کرد.
زمانی آن اقدامات را شروع کار دانشگاه دانست و همچنین افزود: با رشد و همچنین گسترش آن فعالیت ها، قسمت و بخش های فناوری و همچنین کارآفرین نیز می توانند به دانشگاه در باره درآمدزایی کمک کنند.
ریاست دانشگاه پیام نور همچنین در خصوص اشتغال دانش آموختگان آن دانشگاه اظهار داشت: از اشتغال دانش آموختگان در اغلب دانشگاه ها آمار دقیقی در دست نیست و همچنین تنها در بعضی از دانشگاه ها به سبب وجود کانون دانش آموختگان آن آمار رصد می می شود.
او همچنین ادامه داد: در پیام نور آن کانون هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده می باشد، ولی باید توجه داشت بسیاری از دانشجویان آن دانشگاه ضمن تحصیل شاغل خواهند بود و همچنین آن موضوع در پیام نور با سایر دانشگاه ها اندکی متغایر و متفاوت می باشد.

بودجه سال آینده دانشگاه پیام نور ۲۰ درصد افزایش می یابد


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بودجه سال شمسی بعدی دانشگاه پیام نور ۲۰ قسمت و بخش افزایش می یابد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام نور – به گفته ۴۲۸

راهنمای عکسی دیدن و همچنین پرینت کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک