خانه / دسته‌بندی نشده / بک لینک چیست و در سئو سایت چقدر با ارزش است؟

بک لینک چیست و در سئو سایت چقدر با ارزش است؟

بک لینک چیست و در seo سایت چقدر با ارزش است؟

امروزه بحث بک لینک دنبال سئو از مهمترین دغدغه ها در جهان ی اینترنت به حساب می آید.در این مقاله می خواهیم بگوییم بک لینک چیست و در seo سایت چقدر با ارزش است . در ابتدا تعریف بک لینک می پردازیم بک لینک به پیوندهای گفته می شود که از سایتهای دیگر بـه سایت شما داده می شود ، زمانی که از سایت خود به وبسایت دیگر پیوند میدهید، وبسایت مقابل از وب سایت شما بک لینک دریافت کرده است.

Administrator%5Cfiles%5CUploadFile%5C%D8%A8%DA%A9 %D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9 %DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA %D9%88 %D8%AF%D8%B1 %D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87 %D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA %DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1 %D9%85%D9%87%D9%85 %D8%A7%D8%B3%D8%AA بک لینک چیست و در سئو سایت  چقدر با ارزش است؟

گوگل بک لینک ها بر طبق میزان محبوبیت و تعداد ارزش می دهد هر گونه لینک صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگر که بوسیله موتور‌های جستجو پیدا شود بک لینک است.سایت هایی که بک لینک طبیعی ،خیلی دارند و همین طور محتوای نو و منظم قرار می دهند رتبه خوب ی دارند.

ایجاد مطالب و مفید کاربران را بـه قرار دادن لینک های شما دربقیه وبلاگ ها و وب وبسایت ها می نماید در این راستا می توانید از شبکه های اجتماعی برای بک لینک بیلدینگ سالم مصرف بکنید . از معین ه های لینک بد می توان بـه مسائل زیر اشاره کرد:

√ لینک شدن کلمه با ارزش کلیدی سایت: برای مثال اگر وبسایت در مورد seo هست، در تمام جا بـه کلمه seo لینک می شود ، این لینک غیره طبیعی و بد اطلاق میگردد، زیرا کاربران اکثرا ٌ چنین کاری نمیکنند مگر اینکه پولی دریافت کرده باشند.
√ لینک شدن وب سایت در تمام صفحات سایت: این نیز یکی از مسائل یست که باعث می شود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود، چون کمتر مدیر سایتی حاضر می شود لینک کسی را در تمام صفحات سایت خود قرار دهد مگر اینکه پولی دریافت کرده باشد.
√ لینک شدن صفحه اصلی سایت: اگر همه بـه صفحه اصلی شما لینک بدهند و بـه مطالب وبسایت شما لینک ندهند جای استرس ست، زیرا این مورد هم باعث می شود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود.
√ لینک شدن سایت شما در وب سایت غیرمرتبط بـه موضوع سایت: اکثرا ٌ کاربران در سایت لینکهایی را قرار میدهند که با موضوع وبلاگشان مرتبط باشد، اگر موضوع وبسایت شما در مورد seo سایت باشد و در آن وب سایت اسب فروشی را لینک بکنید ، طبیعی ست که بک لینک بد است.
تبادل لینک جهت از یاد بک لینک اگر به صورت Nofollow نباشد، امکان ظهور مشکل بـه اقطعا ل قوی است ولی اگر طرفین لینکها را به صورت نوفالو تغییر بدهند مشکلی از این بابت برایتان پیش نخواهد آمد.در مقاله ی لینک های nofollow و substr follow می توانید nofollow و substr follow آشنا شوید.
شایان ذکر است اگر در مسائل فوق لینک شما Nofollow باشد، هیچ آسیبی رتبه سایت شما نخواهد دید.مد نظر داشته باشید که موتورهای جستجو بـه خوب ی رابطه بین وب وبسایت شما و کلمات کلیدی و جمله کلیدی منتخب شما را تشخیص داده و از این طریق بوسیله لینک های با ارزش و مرتبط رنکینگ بالایی که شما پیوند می شوند،پشتیبانی خواهید شد.

کلمات :
سئو,بهینه سازی,بهینه سازی سایت,بک لینک,بک لینک رنک بالا,بک لینک خوب,بک لینک رنک ۵,لینک بیلدینگ,بهینه سازی سایت در گوگل,سئوی سایت,سئوی وردپرس,سئوی جوملا,ارزش بک لینک,پیج رنک سایت,نقشه سایت,کلمات کلیدی,آموزش سئو,آموزش بک لینک

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *