خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / بیشترین و کمترین شکایت‌های صورت گرفته از دانشگاه آزاد

بیشترین و کمترین شکایت‌های صورت گرفته از دانشگاه آزاد

بیشترین و همچنین کمترین گلایه های گرفته شده از دانشگاه آزاد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – فریدون رهنمای رودپشتی، در پاسخ به سوالی درخصوص پرونده های حقوقی دانشگاه آزاد گفت: بخشی از پرونده های حقوقی دانشگاه آزاد شامل ادعاهایی می باشد که پیمانکاران به دلیل وقفه های گرفته شده در فعالیت عمرانی دانشگاه مطرح کرده اند.

او همچنین اظهار داشت: آنها مدعی خواهند بود که بایستی و حتما خسارت های ناشی از آن توقف به آنها پرداخت می شود و همچنین همچنین به دلیل وجود تورم بعضی نرخ های توافق شده با پیمانکاران جهت آنها به صرفه نیست. آنها خواستار آن خواهند بود که متمم قراردادی جهت آنها در نظر گرفته می شود.

او همچنین افزود: قسمت و بخش دیگر پرونده های حقوقی دانشگاه آزاد مرتبط به کارکنان و همچنین افراد هیات علمی می باشد که به دلایلی فعالیت آنها در دانشگاه آزاد خاتمه یافته می باشد لذا شکایت هایی را علیه دانشگاه آزاد مطرح کردند که آن قسمت و بخش از پرونده های حقوقی خیلی زیاد اندک می باشد و همچنین اکثرا و بیشتر شکایت های گرفته شده از دانشگاه مرتبط به مسائل عمرانی می باشد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : بیشترین و همچنین کمترین گلایه های گرفته شده از دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک