خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / بیش از ۴ هزار داوطلب آزمون دکتری انتخاب رشته کردند

بیش از ۴ هزار داوطلب آزمون دکتری انتخاب رشته کردند

بیش از ۴ هزار داوطلب آزمون دکتری انتخاب رشته کردند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور اعلام کرد که تا ساعت ۸ صبح امروز (سه شنبه) اول اردیبهشت ماه تعداد ۴ هزار و همچنین ۷۶۷ داوطلب آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کرده اند.

81579035 6401330 بیش از ۴ هزار داوطلب آزمون دکتری انتخاب رشته کردند

حسین توکلی صبح امروز (سه شنبه) در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی اعلام شده انتخاب رشته توسط مجازین به انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ از ساعت ۱۸ روز قبل ۳۱ فروردین ماه از طریق شبکه اینترنتی نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز و همچنین در پایان روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه پایان می پذیرد.

در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند.

توکلی به تمامی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، توصیه کرد تا در آن مهلت باقی مانده نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

او همچنین افزود: مجازین به انتخاب رشته ضرورت دارد ضمن گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش و همچنین مطالعه دقیق دفترچه یادشده و همچنین اطلاعیه های منتشره نهاد سنجش، با رعایت تمامی ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد-رشته محل از میان کد-رشته محل های مورد علاقه خود اقدام و همچنین کد-رشته محل های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب و همچنین در مهلت مشخص شده نسبت به ثبت آن هم ها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

بعد از انتخاب رشته توسط مجازین به انتخاب رشته، گزینش مرحله اول به منظور معرفی ابتدایی و اولیه داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد-رشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ قسمت و بخش نمره آزمون و همچنین ۲۰ قسمت و بخش معدل های تراز شده دوره های کارشناسی و همچنین ارشد و همچنین دیگر ضوابط انجام شده صورت خواهد گرفت.

فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد-رشته محل های مرتبط جهت شرکت در مصاحبه تخصصی و همچنین بررسی کردن سوابق علمی، آموزشی و همچنین پژوهشی مطابق با مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین حداکثر در ۵ کد-رشته محل در نیمه اردیبهشت ماه ۹۴ از طریق نهاد سنجش نشر یافته شده و همچنین جهت دانشگاه ها و همچنین موسسات ارسال خواهد شد.

فراهنگ**۹۱۲۹ ** ۱۵۶۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-9687
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : بیش از ۴ هزار داوطلب آزمون دکتری انتخاب رشته کردند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک