خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تأسیس دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی در دانشگاه لرستان

تأسیس دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی در دانشگاه لرستان

تأسیس دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی در دانشگاه لرستان

ریاست دانشگاه لرستان گفت: آن دانشگاه با قدمتی ۴۰ ساله شامل ۵۷ رشته‌ی دکتری، ارشد و همچنین کارشناسی می باشد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، خسرو عزیزی در دیدار با سفیر سوئد، افزود: دانشگاه لرستان علاقمند می باشد در قالب تفاهم‌نامه‌ای به تبادل استاد و همچنین دانشجو، انجام طرح‌های پژوهشی مشترک، نمایش کنفرانس‌ها و همچنین همایش‌ها بین دانشگاه‌های لرستان و همچنین آبسالا بپردازد تا از نتایج علمی هم بهره‌مند شوند.

او همچنین از تأسیس دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی در آن دانشگاه طی چند ماه بعدی خبر داد و همچنین اظهار کرد: همچنین در مسائل تحقیقاتی و همچنین پژوهشی نیز به موضوعاتی زیرا و به درستی که نانوتکنولوژی، ژنتیک و همچنین کشاورزی در منطقه ها و مناطق خشک و همچنین نیمه‌خشک پرداخته‌ایم.

ریاست دانشگاه لرستان تصریح کرد: آن دانشگاه در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف فنی و همچنین مهندسی به‎خصوص در ارتباط با مهندسی معادن در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری اقدام به پذیرش دانشجو کرده می باشد.

عزیزی با تأکید بر آنکه لرستان شامل معادن خوبی می باشد، اضافه کرد: آن موضوع می‌تواند پایگاه مناسبی را جهت کشور سوئد در ایران فراهم آورد.

او همچنین گفت: واحدهای قسمت و بخش نرم‌افزاری آن دانشگاه در مرحله‌ ابتدایی و اولیه طرح بوده که با همکاری دانشجویان سوئدی مخصوصاً در ارتباط با توسعه‌ منابع آب می‌توانیم توفیقات مشترکی را به‏دست آوریم.

ریاست دانشگاه لرستان دانشجویان دانشگاه لرستان را ۹۰۰۰ فرد یا شخص اعلام کرد و همچنین افزود: از آن تعداد ۴۰۰ فرد یا شخص دانشجوی دکتری و همچنین ۲۰۰۰ دانشجو نیز در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین بقیه در سایر مقاطع مشغول به تحصیل خواهند بود.

عزیزی اظهار کرد: دانشگاه لرستان جهت ۴۰۰۰ دانشجو خوابگاه فراهم کرده و همچنین واگذاری تمامی خوابگاه‌های دانشجویی به قسمت و بخش خصوصی نیز از اقدامات بعدی وزارت علوم می باشد؛ همچنین تأمین بخشی از بودجه‌ دانشگاه‌ها قرار می باشد از درآمدهای اختصاصی‌شان تأمین می شود.

او همچنین از پذیرش دانشجوی خارجی به عنوان یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پردیس بین‌المللی دانشگاه لرستان نام برد و همچنین تصریح کرد: با عملیاتی شدن آن برنامه جذاب و جالب و خوب تمامی دروس به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%A3%D8%B3%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-10550
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : تأسیس دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی در دانشگاه لرستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک