خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تاریخ اعلام نتایج آزمون‌ های سراسری سال ۹۴

تاریخ اعلام نتایج آزمون‌ های سراسری سال ۹۴

تاریخ اعلام نتایج آزمون‌ های سراسری سال شمسی ۹۴

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از فارس : داوطلبان آزمون‌های ورودی مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه‌ها جهت وارد شدن به مقطع جدید در ترم مهرماه در انتظار اعلام نتایج آزمون خود خواهند بود.

 

* زمان اعلام پس نتیجه آن می شود که آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ جهت وارد شدن داوطلبان به مقطع کارشناسی

بر اساس اعلام نهاد سنجش آموزش کشور، کارنامه آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ که در روزهای ۲۱ و همچنین ۲۲ خردادماه در ۵ تیم آزمایشی برگزار شد تا هفته اول مردادماه نشر یافته شده می‌می شود.

بر آن اساس، یک هفته بعد از اعلام نتایج ابتدایی و اولیه پاسخنامه داوطلبان با رتبه کشوری کمتر از ۷۵ هزار در تیم‌های علوم ریاضی، علوم تجربی و همچنین علوم انسانی و همچنین رتبه کشوری کمتر از ۱۰ هزار در تیم‌های هنر و همچنین زبان بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار داده می‌می شود و همچنین انتخاب رشته جهت داوطلبان مجاز نیز در دهه اول مردادماه صورت می‌گیرد و همچنین داوطلبان مجاز به انتخاب ۱۵۰ کدرشته محل خواهند بود. انتخاب کدرشته محل‌های دانشگاه آزاد نیز جهت داوطلبانی که جهت وارد شدن به آن دانشگاه تمایل دارند همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد و همچنین داوطلبان می‌توانند رشته‌های خود را انتخاب کنند.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز کنکور سراسری سال شمسی ۹۴ در دهه دوم شهریورماه اعلام می‌می شود.

 

* زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴

در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال،  ۸۱۳ هزار و همچنین ۱۳ داوطلب ثبت نام کردند که از آن تعداد ۴۲۱ هزار و همچنین ۱۹۷ داوطلب زن و همچنین ۳۹۱ هزار ۸۱۶  داوطلب مرد خواهند بود.

آن آزمون در صبح و همچنین بعدازظهر روزهای چهارشنبه ۱۵، پنجشنبه ۱۶ و همچنین جمعه ۱۷ بهمن ماه سال شمسی ۹۳ در ۶۲ شهرستان و همچنین ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

نهاد سنجش آموزش کشور نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۱۳۹۴ را در روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه اعلام کرد و همچنین بعد از آن هم داوطلبان مجاز جهت انتخاب رشته اقدام کردند.

فهرست قبول شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ در دهه اول شهریور ماه اعلام می‌می شود.

همچنین آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز در صبح و همچنین عصر هفتم، هشتم و همچنین نهم خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی برگزار شد که نتایج نهایی آن آزمون هم در نیمه دوم شهریور ۹۴ اعلام می‌می شود.

 

* زمان اعلام پس نتیجه آن می شود که آزمون دکتری سال شمسی ۹۴

آزمون ورودی دوره دکترای نیمه‌متمرکز سال شمسی ۹۴ به منظور پذیرش دانشجو جهت دوره‌های هر روز خدا،‌ نوبت دوم(شبانه)، پردیس‌های خودگردان، دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی پیام‌نور و همچنین موسسات غیرانتفاعی در ۷ تیم آموزشی برگزار شد، تعداد ۲۰۱ هزار و همچنین ۵۶۳ داوطلب در آن آزمون ثبت‌نام کردند که از آن تعداد ۸۷ هزار و همچنین ۴۸۷ فرد یا شخص زن، ۱۱۴ هزار و همچنین ۷۶ فرد یا شخص مرد بودند.
آن آزمون در ۵۳ شهرستان و همچنین ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.
نتایج ابتدایی و اولیه آن آزمون به صورت کارنامه تنظیم شده و همچنین بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش آموزش کشور قرار گرفت و همچنین انتخاب رشته اینترنتی جهت مجازان به انتخاب رشته نیز انجام شد.

فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در نیمه اول شهریور ۹۴ بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می‌گیرد.

همچنین پس نتیجه آن می شود که ابتدایی و اولیه جهت دعوت به مصاحبه آزمون دکتری سال شمسی ۹۴ دانشگاه آزاد ۶ خردادماه اعلام شد و همچنین مصاحبه‌‌ها نیز در حال انجام می باشد.

اعلام پس نتیجه آن می شود که نهایی نیز قسمتهای آخر شهریورماه می باشد به طوریکه بعد از انجام مصاحبه و همچنین بررسی کردن سوابق علمی و همچنین با اعمال ۷۵ قسمت و بخش آزمون کتبی و همچنین ۲۵ قسمت و بخش آزمون شفاهی، پس نتیجه آن می شود که نهایی در شهریورماه ۹۴ اعلام می می شود. 

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%E2%80%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-94.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تاریخ اعلام نتایج آزمون‌ های سراسری سال شمسی ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک