سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۴ پیام نور

تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر سال ۹۴ پیام نور

تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر سال شمسی ۹۴ پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) :  بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های فراگیر کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ دانشگاه پیام نور روز چهارشنبه ۲۱ مردادماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد.

کلیه پذیرفته شدگان نهایی می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید WWW.PNUNA.COM و همچنین با توجه به اطلاعیه ای که همراه با اسامی آنها نشر یافته شده می می شود ، از برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی و همچنین مدارک مورد نظر در زمان مقرر به نشانی مشخص شده رفت و آمد و مراجعه کنند.

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد نوبت پانزدهم (سال شمسی ۹۴) دانشگاه پیام نور صبح امروز جمعه ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در ۱۰۱ شهرستان ساعت ۸:۳۰ برگزار شد.

در آن آزمون داوطلبان جهت وارد شدن به دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۵ تیم امتحانی علوم انسانی، علوم پایه ، علوم کشاورزی، فنی و همچنین مهندسی و همچنین هنر با هم به رقابت پرداختند.


جهت اطلاع از آخرین خبرهای جدید نتایج آزمون و همچنین اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت پانزدهم (سال شمسی ۹۴) پیام نور عضو خبرنامه شوید تا تازه ترین و جدیدترین خبرها به ایمیل تو ارسال می شود.

و همچنین یا در خبرنامه پیامکی پیام نورنا عضو شوید تا تازه ترین و جدیدترین و همچنین مهمترین خبرهای دانشگاه به صورت پیامکی به تلفن همراه تو ارسال می شود:

عضویت در خبرنامه پیامکی پیام نورنا – کلیک کنید


http://pnuna.com/1394/05/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D8%B1-94-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر سال شمسی ۹۴ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک