خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تاکید معاون آموزشی جهاد دانشگاهی بر ارائه آموزش در سطح بین المللی

تاکید معاون آموزشی جهاد دانشگاهی بر ارائه آموزش در سطح بین المللی

تاکید دست یار آموزشی جهاد دانشگاهی بر ارائه آموزش در سطح بین المللی

دست یار آموزشی جهاد دانشگاهی اظهار کرد: آموزش با تقویت قوه انسانی که اصلی ترین مولفه توسعه می باشد، ارتباط دارد و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین کاستی های امروز در باره توسعه، ناشی از کوتاهی در نظام آموزش می باشد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، دکتر محسن قرنفلی در چهلمین گردهمایی معاونان آموزشی واحدها و همچنین پژوهشکده های جهاد دانشگاهی، با اشاره به تعدد مراکز ارایه دهنده آموزش در باره های متنوع و گوناگون و مختلف، خواستار ارایه آموزش های برتر و همچنین متغایر و متفاوت در مراکز آموزشی جهاددانشگاهی شد و همچنین گفت: بایستی و حتما در قبال معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین چالش های جامعه آگاه باشیم و همچنین جهت گیری آموزش هایمان در آن سمت و همچنین سو باشد.

او همچنین بالا بودن آمار طلاق را یکی از اصلی ترین معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه دانست و همچنین اظهار کرد: در استان کرمان و همچنین در طول ۱٫۵ سال شمسی به ۶۰۰۰ زوج جوون مشاوره قبل از ازدواج ارایه دادیم که پس نتیجه آن می شود که آن مشاوره ها باعث کاهش آمار طلاق در آن استان به مقدار و اندازه و میزان سه قسمت و بخش شد و همچنین همچنین بر اساس پیگیری هایی که انجام دادیم، اکثر زوج های مشاوره گرفته از زندگی‌شان رضایت دارند.

او همچنین با تأکید بر موضوع آموزش پژوهی، عنوان کرد: جهت کسب تجربه اکثرا و بیشتر بایستی و حتما پیگیر مقدار و اندازه و میزان اثر بخشی آموزش‌ها در جامعه باشیم و همچنین همچنین ضروری می باشد با بهره بری و استفاده از اساتید مجرب و همچنین بر اساس مستلزم و نیاز جامعه، آموزش تخصصی و همچنین تحول آفرین ارایه دهیم.

دست یار آموزشی جهاد دانشگاهی خواستار توجه جدی معاونان آموزشی واحدها به ارایه آموزش عالی در سطح ارشد و همچنین دکترا شد و همچنین گفت: هم اکنون ۱۶۰ دانشجوی دکترای پژوهش محور داریم که حدود ۱۰ قسمت و بخش از دانشجویان دکترای پژوهش محور کشور را شامل می می شود و همچنین می توانیم از مقالات و همچنین نتایج بررسی دانشجویان جهاددانشگاهی در باره توسعه علم و همچنین فناوری بهره بری و استفاده کنیم.

او همچنین با اشاره به تحصیل تعداد بسیاری از جوانان کشور در دانشگاه های کشور ترکیه، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی می تواند با تقویت زیرساخت ها و همچنین با رسیدن به استانداردهای آموزشی خدماتش را در سطح بین المللی ارایه دهد.

دست یار آموزشی جهاد دانشگاهی معتقد می باشد که آموزش های جهاد دانشگاهی بایستی و حتما در راستای هموار کردن مسیر توسعه و همچنین رفع معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین کاستی های کشور انجام می شود.

بر اساس آن نقل از، چهلمین گردهمایی معاونان آموزشی واحد‌ها و همچنین پژوهشکده‌های جهاد دانشگاهی سراسر کشور ششم و همچنین هفتم خرداد‌ماه جاری در مجتمع آموزشی- تحقیقاتی جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی در تبریز برگزار می‌می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-10067
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : تاکید دست یار آموزشی جهاد دانشگاهی بر ارائه آموزش در سطح بین المللی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …