سرخط خبرها
خانه / مقالات / تجزیه و تحلیل تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مـدل ۴۷LB7200

تجزیه و تحلیل تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مـدل ۴۷LB7200

تجزیه و تحلیل تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مـدل ۴۷LB7200
63641 103951433 تجزیه و تحلیل  تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مـدل ۴۷LB7200
فروشگاه اینترنتی

تلویزیون ال جی

این تلویزیون هوشمند با سیستم علت webOS نواوری جدید ی به بازار عرضه کرده است و این رابط کاربری اوردن محتواهای شما را بسیار اسان کرده است همه سرگرمی های شما به اسانی نمایش داده می شوند.فقط با کلیک بر روی دکمه ی Home به لیستی کامل از برنامه ها محتواها دسترسی پیدا می بکنید .این تلویزیون هوشمند با سیستم علت webOS جهان ی از محتواهای LG را برای شما نمایش می دهد.این برنامه ها حاوی برنامه های زنده تلویزیون ،VOD ،محتوای سه بعدی نرم افزار های کاربردی و برنامه های گزینش ی دلخواه است . در این تلویزیون مثل فروشبرخی جداگانه همه سرگرمی های شما به اسانی قابل دسترس است .همه مورد های جستجو ،کانال ها ،برنامه های پیشنهاد ای و انتخاب ی اطلاعات ضبط در منوی LIVE صفحه نمایش قابل دیدن است شما به راحتی بوسیله کنترل از راه دور این تلویزیون می توانید این برنامه ها را مدیریت بکنید .
جستجو کردن

تنها با اشاره کلمه های کلیدی از یک مساله لیستی از محتواهای VOD برنامه های در حال پخش انلاین و ویدیوهای انلاین یوتیوب برای شما اورده می شود پس با این جستجوی عالی همه برنامه ها را خواهید دید تجربه ی سرگرمی های شما با این تلویزیون هوشمند غنی تر می شود.
ضبط

با تذکر به زندگی پر مشغله ی شما تلویزیون هوشمند LG سبب راحتی زندگی شما شده است.این تلویزیون دارای ویژگی ضبط عالی ماشین زمان است پس سرگرمی های را در وقت مناسبی نگاه بکنید .
کنترل تلویزیون

کنترل تلویزیون هوشمند LG بسیار اسان است.این کنترل جادویی پیشرفته ی LG بسیار کاربر پسند درای عملکردی باورنکردنی است .
سینما سه بعدی LG

سینما سه بعدی LG دارای عینک های سه بعدی بدون تاری ، سبک و بدون باتری است .
عینک های سه بعدی راحت

از کیفیت عالی عینک های سه بعدی لذت ببرید.این عینک ها سبک ،بدون تاری ،بدون باتری مقرون به صرفه اقتصادی هستند .بر خلاف تلویزیون های سه بعدی مرسوم قدیمی ،این تلویزیون هوشمند دارای عکس های سه بعدی روشن تر ،شفاف و ترد است .
پنل IPS

ضربه بزنید تا متوجه شوید.راز زاویه دید عالی کیفیت عالی این تلویزیون ها در پنل ان ها است .همان گونه که کیفیت یک قهوه از روی دانه هایش سنجیده می شود کیفیت پنل بر روی کیفیت تلویزیون تاثیر خواهد گذاشت.این پنل عالی سبب می شود تلویزیون LED LG شفاف ،ثابت محکم تر به نظر برسد.
دقت رنگی واقعی

پنل IPS جلوه رنگ بیشتری از عکس های اصلی در هر پیکسل از رزولوشن HD ارائه می دهد.
زاویه دید وسیع

این پنل نسبت به پنل های دیگر موجود در بازار رنگ هایی ثابت با کنتراست بالا در همه زاویه ها ارائه می دهد.
شفافیتی بدون تاری

پنل IPS نسبت به پنل های معمولی دیگر در نمایش های سریع شفافیتی فوق العاده ارائه می دهد.این عکس های بدون تار ،به شفافیت کریستال بسیار زنده نمایش داده می شوند.
موتور پردازشگر Triple XD

با پردازشگر تصویر ی Triple XD از عکسهایی با کنتراست بالا ، شفافیت و رنگ هایی عالی لذت ببرید.
عکس های جادویی III

توسط این عملکرد به راحتی می توانید تنظیمات مربوط به تصویر مثل سطح سیاهی ،رنگ ،تیزی نور پس زمینه را تغییر دهید.
سیسـتم اسپیکر ۲٫۱

توسط سیـستم اسپیکر ۲٫۱ این تلویزیون از ساب ووفری عالی اسپیکر های دوگانه لذت بسیاری خواهید برد.صدایی واقعی با عمق و تازگی عالی دریافت می بکنید . با این ولوم فراگیر خانه ی را به یک سینمای عالی تبدیل بکنید .
Clear Voice II

از دیالوگی شفاف و صدایی باورنکردنی توسط این فناوری لذت ببرید.تکنولوژی Clear Voice II به صورت اتوماتیک صدای پایین افراد را در فیلم زیبا ها نمایش ها تشخیص تقویت می نماید پس صداها برعکس جالب پس زمینه ی ان ها قابلیت شنیداری فوق العاده ای پیدا می کنند.حالت ولوم هوشمند در این تلویزیون به صورت اتوماتیک صداها را تقویت می نماید .
USB Movie

به اسانی USB درایو هارد خارجی را به پورت USB متصل نمایید از دیدن محتواها بر روی صفحه نمایش لذت ببرید.این تلویزیون از محتواهای DivX HD به راحتی پشتیبانی می نماید .
ذخیره سازی هوشمند انرژی

این ویژگی در یک تلویزیون به دستگاه کمک می نماید تا مصرف انرژی کمتری داشته باشد .خصوصیات ی این حالت حاوی کنترل نور پس زمینه برای تنظیم روشنایی عملگر صفحه نمایش خاموش در پخش فایل صوتی حالت اماده به کار دستگاه است .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک