خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

دست یار آموزشی دانشگاه زابل گفت: دانشگاه زابل شامل ۵۰ رشته در مقطع کارشناسی، ۴۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین ۹ رشته در مقطع دکتری می باشد.

رکوعی در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)– منطقه سیستان و همچنین بلوچستان، تعداد افراد هیأت علمی دانشگاه را بیش از ۳۹۰ عنوان کرد و همچنین افزود: در آن دانشگاه ۱۵۰ فرد یا شخص از اساتید شامل مرتبه استادیاری، ۳۰نفر دانشیار و همچنین ۲ فرد یا شخص استاد تمام می باشند.

او همچنین بابیان آنکه تعداد دانشجویان دانشگاه زابل ۱۰ هزار و همچنین ۵۰۰ فرد یا شخص می باشند، تصریح کرد: سعی شده تا شرایطی را فراهم کنیم که منجر به کیفیت آموزشی در آن دانشگاه می شود.

او همچنین اضافه کرد: ۵۱ قسمت و بخش از مجموع فعالیتهای علمی و همچنین پژوهشی در دانشگاه زابل از سال شمسی ۱۳۹۰ به بعد انجام گرفته که خود نشان دهنده شرایط مناسب در آن دانشگاه و همچنین اهمیت دادن به آن موضوعات می باشد.

دست یار آموزشی دانشگاه زابل ادامه داد: آن دانشگاه حدود ۸۸۰ مقاله علمی در سامانه نشریات بین المللی دارد.

رکوعی افزود: از۱۰هزار دانشجوی آن دانشگاه ۲۵۰۰نفر در مقطع تحصیلات تکمیلی شاغل به تحصیلند که از آن تعداد بیش از ۱۵۰ فرد یا شخص در مقطع دکتری و همچنین الباقی درمقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%DB%B2%DB%B5%DB%B0%DB%B0-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7-9154
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک