خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

دست یار آموزشی دانشگاه زابل گفت: دانشگاه زابل شامل ۵۰ رشته در مقطع کارشناسی، ۴۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین ۹ رشته در مقطع دکتری می باشد.

رکوعی در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)– منطقه سیستان و همچنین بلوچستان، تعداد افراد هیأت علمی دانشگاه را بیش از ۳۹۰ عنوان کرد و همچنین افزود: در آن دانشگاه ۱۵۰ فرد یا شخص از اساتید شامل مرتبه استادیاری، ۳۰نفر دانشیار و همچنین ۲ فرد یا شخص استاد تمام می باشند.

او همچنین بابیان آنکه تعداد دانشجویان دانشگاه زابل ۱۰ هزار و همچنین ۵۰۰ فرد یا شخص می باشند، تصریح کرد: سعی شده تا شرایطی را فراهم کنیم که منجر به کیفیت آموزشی در آن دانشگاه می شود.

او همچنین اضافه کرد: ۵۱ قسمت و بخش از مجموع فعالیتهای علمی و همچنین پژوهشی در دانشگاه زابل از سال شمسی ۱۳۹۰ به بعد انجام گرفته که خود نشان دهنده شرایط مناسب در آن دانشگاه و همچنین اهمیت دادن به آن موضوعات می باشد.

دست یار آموزشی دانشگاه زابل ادامه داد: آن دانشگاه حدود ۸۸۰ مقاله علمی در سامانه نشریات بین المللی دارد.

رکوعی افزود: از۱۰هزار دانشجوی آن دانشگاه ۲۵۰۰نفر در مقطع تحصیلات تکمیلی شاغل به تحصیلند که از آن تعداد بیش از ۱۵۰ فرد یا شخص در مقطع دکتری و همچنین الباقی درمقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کنند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%DB%B2%DB%B5%DB%B0%DB%B0-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%D8%A7-9154
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …