خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی لرستان / تاسیس دو مرکز جدید

تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی لرستان / تاسیس دو مرکز جدید

تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی اصولی و کاربردی لرستان / تاسیس دو مرکز جدید

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – سعید محمدزاده در دومین کارگاه آموزشی سامانه “سجاد” دانشگاه‎های علمی اصولی و کاربردی واحد استان، افزود: آن کارگاه در راستای سیاست دانشگاه و همچنین همچنین آشنایی اکثرا و بیشتر کارشناسان آموزش مراکز علمی اصولی و کاربردی استان با سامانه آموزشی سجاد برگزار شد.

او همچنین با اشاره‎ای به مراکز علمی اصولی و کاربردی استان گفتن کرد: در حال حاضر ۲۵ هزار دانشجو در ۳۱ مرکز علمی اصولی و کاربردی در سطح لرستان مشغول به تحصیل خواهند بود.

آن مقام مسئول گفتن کرد: امسال ۲ مرکز جدید علمی اصولی و کاربردی وزارت ارشاد اسلامی و همچنین میراث فرهنگی و همچنین صنایع گردشگری در لرستان تاسیس خواهد شد.

ریاست دانشگاه علمی اصولی و کاربردی لرستان اظهار کرد: آن دو مرکز امسال در ۳ رشته پذیرش دانشجو خواهند داشت و همچنین با تاسیس آنها تعداد مراکز دانشگاه علمی اصولی و کاربردی استان به ۳۳ مرکز خواهد رسید.

محمدزاده اضافه کرد: امیدواریم آن کارگاه بتواند در کیفی کردن نظام آموزشی و همچنین در راستای جامه عمل پوشاندن به رسالت دانشگاه علمی اصولی و کاربردی موثر واقع می شود.

او همچنین از فعالیت دانشگاه علمی اصولی و کاربردی به عنوان فرصتی در راستای ارائه سرویس ها و خدمات در حوزه اشتغال و همچنین رفع بیکاری یاد کرد و همچنین یادآور شد: آن دانشگاه تلاش دارد که در بحث اشتغال دانشجویان را به صورت عملی آموزش دهد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-25-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%84%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : تحصیل ۲۵ هزار دانشجو در دانشگاه علمی اصولی و کاربردی لرستان / تاسیس دو مرکز جدید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک