خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تحصیل ۷۵۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد شاهرود

تحصیل ۷۵۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد شاهرود

تحصیل ۷۵۰ دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه آزاد شاهرود

دست یار دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: تعداد کل دانشجویان شاهد و همچنین ایثارگر آن دانشگاه ۷۵۰ فرد یا شخص می باشد که از آن تعداد ۳۸۵ فرد یا شخص دانشجوی پسر و همچنین ۳۶۵ فرد یا شخص دانشجوی دختر می باشد .

به به گفته خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه سمنان، سید احمد ابوالقاسمی فر با اعلام آن خبر افزود: به منظور رفاه آن دانشجویان، خدماتی از سوی دانشگاه به آنان ارائه می گردد تا بتوانند با کمترین مشکل و همچنین بدون دغدغه خاطر به تحصیل بپردازند .

او همچنین ادامه داد: از بین دانشجویان شاهد و همچنین ایثارگر ۴۵۶ فرد یا شخص مجرد و همچنین ۲۹۴ نفرمتاهل خواهند بود که ۲۶ فرد یا شخص از آنان در مقطع دکترای تخصصی، ۵ فرد یا شخص رشته دکترای حرفه ای علم پزشکی جدید، ۲۸۷ فرد یا شخص کارشناسی ارشد،۳۶۴ فرد یا شخص کارشناسی و همچنین بقیه فرد یا شخص در دوره کاردانی مشغول تحصیل خواهند بود .

او همچنین خاطرنشان کرد : تخفیف شهریه ریاست واحد دانشگاهی جهت دانشجویانی که جزو خانواده جانباز زیر ۲۵ قسمت و بخش تحت پوشش نهاد بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثار گران خواهند بود ،کمک های درسی و همچنین همچنین مساعدت در نقل و همچنین انتقلات دانشجویان هدف، در مقاطع تحصیلی متنوع و گوناگون و مختلف در هر ترم تحصیلی و همچنین حتی در بدو وارد شدن ؛ شامل تسهیلاتی می باشد که دانشگاه در اختیار آن دانشجویان قرار می‌دهد .

ابوالقاسمی فر اظهار داشت: همچنین و علاوه بر مواردی که ذکر شد یک‌سری سرویس ها و خدمات نیز از سوی نهاد بنیادشهید و همچنین مسائل ایثارگران به دانشجویان شاهد و همچنین ایثارگر ارائه می‌می شود که از آن هم جمله می قدرت پرداخت کل شهریه دانشجویان هدف، شامل فرزند، همسر، پدر و همچنین مادر شهید، مفقود الاثر ، جانباز ۲۵ قسمت و بخش به بالا، فرزند و همچنین همسر آزاده و همچنین شخص آزاده و همچنین پرداخت هزینه تحصیلی دانشجویان هدف را نام برد .

دست یار دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: هم اکنون تعداد دانشجویان شاهد و همچنین ایثارگر واحد دانشگاهی شاهرود نسبت به کل استان سمنان اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین البته نسبت به واحدهای دیگر از افت تحصیلی کمتری نیز برخوردار بوده و همچنین اوضاع آموزشی مناسب تری دارند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-750-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AB%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10648
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : تحصیل ۷۵۰ دانشجوی شاهد و همچنین ایثارگر در دانشگاه آزاد شاهرود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک