خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / تحصیل ۹ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان قزوین

تحصیل ۹ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان قزوین

تحصیل ۹ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان قزوین

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : رضا رسولی شربیانی در جمع اصحاب رسانه استان قزوین اظهار داشت: دانشگاه پیام نور ۳ مرکز دانشگاهی و همچنین ۶ واحد دانشگاهی در سطح استان قزوین داشته و همچنین در حال حاضر ۸۲۰۰ تا ۹۰۰۰ دانشجو در سطح استان تحصیل می‌کنند.

او همچنین گفتن کرد: ۷۰ قسمت و بخش دانشجویان در مرکز قزوین و همچنین ۳۰ قسمت و بخش در سایر مراکز مشغول تحصیل خواهند بود؛ ۶۸ فرد یا شخص هیئت علمی و همچنین ۲۷۱ کارمند در آن دانشگاه فعالیت می‌کنند.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قزوین تصریح کرد: بیش از ۷۰ رشته کارشناسی و همچنین ۱۷ رشته کارشناسی ارشد در استان دانشجو داشته در حالی که ۳۶ رشته کارشناسی جدید میان رشته‌ای و همچنین ۹ رشته کارشناسی ارشد جهت سال شمسی بعدی درخواست شده می باشد.

رسولی شربیانی ادامه داد: در راستای صرفه‌جویی هزینه‌ها، رعایت الگوی مصرف در دستور کار بوده در حالی که مطالبات کارمندی در دانشگاه پیام نور استان به روش کامل پرداخت شده می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: در ساختمان سابق دانشگاه پیام نور دبیرستان غیرانتفاعی دوره اول متوسطه متناسب با اهداف دانشگاه راه‌اندازی شده که ظرفیت ۱۵۰ نفری داشته و همچنین از سال شمسی بعدی دانش‌آموز می‌پذیرد.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قزوین عنوان کرد: میز خدمت با اعتبار بیش از ۱۵ میلیارد ریال در دانشگاه ساخته یا ایجاد شده که سرویس ها و خدمات مختلفی به دانشجویان ارائه می‌کند.

رسولی شربیانی گفت: ۹ انجمن علمی در رشته‌های حسابداری، فنی مهندسی، روانشناسی، علوم پایه، کشاورزی و همچنین… و همچنین همچنین ۶ کانون قرآن و همچنین عترت، هلال احمر، توریسم، کارآفرینی و همچنین… در دانشگاه تشکیل شده که فعالیت‌های فوق برنامه جذاب و جالب و خوب انجام می‌دهند.

او همچنین خاطرنشان کرد: در حوزه پژوهش ۲۱ طرح علمی پژوهشی تکمیل و همچنین ۱۸ طرح در حال تکمیل می باشد که اکثرا در رشته‌های شیمی، روانشناسی، زمین شناسی و همچنین مدیریت خواهند بود.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قزوین با اشاره به فعالیت ۵ آزمایشگاه شیمی در دانشگاه گفتن کرد: نمایش هفته پژوهش استان به دانشگاه پیام نور محول شده که در نمایشگاه ۴۰ غرفه در نظر گرفته شده می باشد.

رسولی شربیانی ادامه داد: همایش ملی فرهنگ و همچنین دانشگاه در اسفند ماه جهت دانشجویان پیام نور سراسر کشور به میزبانی استان قزوین و همچنین همچنین همایش بین‌المللی علوم تربیتی، روانشناسی و همچنین سبک زندگی نیز برگزار می‌می شود.

او همچنین تصریح کرد: آمایش رشته‌ها در دستور کار بوده در حالی که دوره‌های آموزشی کوتاه مدت جهت عموم از اهداف دانشگاه بوده که در حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف همچون فوریت‌های علم پزشکی جدید برگزار می‌می شود.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قزوین گفت: ساخته یا ایجاد کانون‌های پژوهشی بومی در دستور کار بوده که گامی موثر در تقویت علمی پژوهشی به شمار می‌رود.

رسولی شربیانی افزود: دانشگاه پیام نور به ۲ روش از طریق کنکور و همچنین غیرمتمرکز دانشجو جذب می‌کند در حالی که در بحث شهریه تسهیلات متنوع و گوناگون و مختلف پرداخت می‌می شود.

او همچنین تصریح کرد: دانشگاه پیام نور استان قزوین رتبه ۲ کشور در جذب دانشجو را به خود اختصاص داده در حالی که فضای آموزشی دانشگاه در استان ۷۵ هزار مترمربع می باشد.

ریاست دانشگاه پیام نور استان قزوین عنوان کرد: ۹۰ قسمت و بخش دانشجویان پیام نور استان قزوین بومی خواهند بود.

ارائه دروس الکترونیکی در دانشگاه پیام نور استان قزوین

محمد خزائی مسئول آموزش دانشگاه پیام نور استان قزوین در آن مراسم گفت: مدت زمان صدور مدرک فارغ‌التحصیلی برحسب ضرورت به ۷۲ ساعت نیز کاهش یافته که در راستای رفاه حال دانشجویان انجام شده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: دانشگاه پیام نور کتاب محور می باشد و همچنین همچنین و علاوه بر نمایش کلاس اتکای واحد‌های درسی بر کتاب می باشد.

مسئول آموزش دانشگاه پیام نور استان قزوین تصریح کرد: ارائه دروس الکترونیکی در راستای فراهم کردن بستر تحصیل آسان انجام می‌می شود.

خزائی افزود: در موضوع تکمیل ظرفیت می‌قدرت از ظرفیت‌ رشته‌های خالی بهره بری و استفاده و همچنین بعد از اخذ ۱۲ واحد تغییر رشته صورت گیرد.

او همچنین گفت: در راستای تشویق دانشجویان به ادامه تحصیل در صورتی که بیش از ۳ ترم عدم رفت و آمد و مراجعه از سوی دانشجو صورت گیرد ۵۰ قسمت و بخش شهریه ثابت از سوی دانشگاه پرداخت می‌می شود.

تحصیل ۹ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان قزوین


برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : تحصیل ۹ هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور استان قزوین

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک