خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تحقق صد درصدی درآمدهای صندوق رفاه دانشجویان/تداوم اعطای وام دکتری در سال ۹۴

تحقق صد درصدی درآمدهای صندوق رفاه دانشجویان/تداوم اعطای وام دکتری در سال ۹۴

تحقق صد درصدی درآمدهای صندوق رفاه دانشجویان/تداوم اعطای وام دکتری در سال شمسی ۹۴

ریاست نهاد مسائل دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان بازوی دانشجویان و همچنین نهاد مسائل دانشجویان می باشد.

به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر مجتبی صدیقی در مراسم معارفه ریاست صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به تغییر و همچنین تحولات وزارت علوم در سال شمسی اخیر گفت: طبیعی می باشد که تغییر و همچنین تحولاتی که در سال شمسی اخیر در وزارت علوم رخ داد در بعضی از واحدهای وزارت خانه تاثیرگذار باشد.

او همچنین بر اهمیت نهاد مسائل دانشجویان تاکید کرد و همچنین افزود: حساسیت حوزه دانشجویی به گونه‌ای می باشد که هرکسی در وزارت علوم مسؤلیتی می‌پذیرد توجهش به نهاد مسائل دانشجویان جلب می‌می شود. اولین بازدید رسمی دکتر فرهادی هم از آن نهاد بود.

ریاست نهاد مسائل دانشجویان ادامه داد: مساله صندوق رفاه دانشجویان جزو اولین صحبت‌های من با دکتر فرهادی بود. دکتر فرهادی مسائل صندوق را با جدیت دنبال می‌کردند. از طرفی نقل از‌هایی از بعضی معظلات و مسائل و مشکلات صندوق به گوش ایشان می‌رسید که ایشان را اکثرا و بیشتر نگران می‌کرد.

صدیقی با اشاره به عملکرد مطیعی به عنوان ریاست صندوق رفاه دانشجویان اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های دکتر فرهادی آن بود که ضمن تجربه‌ای که دکتر مطیعی در اداره صندوق رفاه دانشجویان دارد بایستی و حتما سرمایه‌گذاری بیشتری در صندوق صورت بگیرد و همچنین کمبود اعتباری صندوق از طریق سرمایه‌گذاری رفع می شود. بایستی و حتما امکان به کار گرفتن منابع صندوق و همچنین کسب منابع جدید فراهم می شود. البته دکتر مطیعی آن فرآیند را در یک سال شمسی و همچنین چند ماهی که مسؤلیت صندوق را بر عهده داشتند به درستی رعایت کردند.

او همچنین ادامه داد: دکتر مطیعی در سامان‌دهی صندوق و همچنین ساخته یا ایجاد نظم اداری و همچنین اقتصادی و مالی خیلی زیاد موفق بودند. ایشان توانستند منابع هدررفته صندوق را برگردانند.

انتصاب مطیعی به عنوان مشاور ریاست نهاد مسائل دانشجویان

مشاور وزیر علوم با گفتن آنکه در انتخاب ریاست صندوق رفاه دچار یک دو راهی شده بودیم، توضیح داد: دکتر فرهادی تمایل داشتند در مورد صندوق رفاه دانشجویان هم از نیرو و همچنین رویکرد جدید بهره ببرند و همچنین هم از تجربه دکتر مطیعی بهره بری و استفاده کنند. از طرف دیگر جایگاه دکتر مطیعی جهت دکتر فرهادی حائز اهمیت بود و همچنین می‌خواستند از تجربه ایشان در جایی بهره بری و استفاده کنند که به حوزه صندوق نزدیک‌تر باشد. با توجه به آنکه دکتر مطیعی پیشنهاد انتخاب ایشان به عنوان دست یار اداری اقتصادی و مالی نهاد مسائل دانشجویان را نپذیرفتند، ایشان به عنوان مشاور ریاست نهاد مشغول به فعالیت خواهند شد.

صدیقی با تاکید بر آنکه حوزه دانشجویان داخل ارتباط نزدیکی با صندوق رفاه دانشجویان دارد، افزود: صندوق رفاه دانشجویان بازوی سیاست‌گذاری دانشجویان و همچنین نهاد مسائل دانشجویان می باشد.

او همچنین با اشاره به نیازهای دانشجویان گفت: بسیاری از نیازهای دانشجویان به دلیل کمبود بودجه پاسخ داده نمی‌شد. از آنجایی که منابع حکومت محدود می باشد بایستی و حتما با مدیریت قوی‌تر و همچنین توجه به عرصه‌های جدید با رشد خوب در کسب درآمدهای صندوق و همچنین بازگشت مطالبات خدمت بیشتری به دانشجویان داشته باشیم. البته اکنون با رشد خوبی در کسب درآمدهای صندوق و همچنین بازگشت مطالبات مواجه هستیم و همچنین درآمدهای صندوق صددرصد بررسی کننده و پروهشگر شده‌اند.

او همچنین در ادامه با اشاره به اعطای وام ویژه به دانشجویان دکتری اظهار کرد: حرکت جدید صندوق رفاه دانشجویان، اعطای وام ویژه به دانشجویان دکتری بود که از سال شمسی قبل آغاز شد و همچنین با آنکه اعتبارات دولتی صندوق در سال شمسی ۹۴ نسبت به سال شمسی ۹۳ دگرگونی و تغییری نکرده می باشد، اعطای آن وام به نیرو خود باقی می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AA%D8%AD%D9%82%D9%82-%D8%B5%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%82-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-9463
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : تحقق صد درصدی درآمدهای صندوق رفاه دانشجویان/تداوم اعطای وام دکتری در سال شمسی ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک