خانه / مقالات / تحلیل دقیق هندزفری جبرا Clear

تحلیل دقیق هندزفری جبرا Clear

تحلیل دقیق هندزفری جبرا Clear
jabra clear 1440x810 02 تحلیل  دقیق  هندزفری جبرا Clear
نرم افزار کمک آموزشی کنکور
خرید هندزفری جبرا
خرید هندزفری اصلی

تمام ما با اسم برند جبرا آشنا هستیم، این شرکـت دارای ۸۷۵ نفر کارمند است که تمام آنها به دنبال تکنولوژی و پیشرفت هستند . قدمت این شرکت به سالها پیش برمیگردد که همواره در زمینه اسپیکر و هدست های مناست گوشی تلفن همراه کار کرده است. اما با نگاهی دقیق در این رابطه می توان گفت که هر ساله شرکـت جبرا در حال پیشرفت در زمینه طراحی و تکنولوژی است . حال بعد از برسی کمپانی جبرا نبعضی دقیق تر به هندزفری جبرا Clear می اندازیم از نزدیک به تحلیل این محصول خواهیم پرداخت.
Jabra Clear

برای تمام ما تابه حال بسیار پیش آمده است که در حین رانندگی و یا زمانی که دستتان بند است موبایل تان به صدا در می آید و شما می خواهید قطعا به ارتباط هایتان جواب دهید، هندزفری های بلوتوثی در مـدل های مفرق به همین منظور طراحی شده اند اما گاهی از این مدل ها برای استفاده زیاد مدت بسیار مفید ترند. آنها باید دارای سری های بسیار نرم انعطاف پذیر باشند و یا با آرگونومی گوش سازگاری داشته باشد.

از نظر کیفیت صدایی می توان گفت صدایی رسا و بدون هیچ نویزی را انتقال می دهد. این محصول قادر به تولید صدایی با کیفیت بسیار خوب در میزان HD است .

با این هندزفری می توان به موسیقی گوش دهید و با در نظر گرفتن محل قرارگیری کلیدهای این محصول می توان گفت دسترسی بسیار راحتی برای تنظیم صدا دارید.
ویژگی ها :
• قابلیت اتصال به دو گوشی به طور همزمان
• اعلام صوتی وضعیت اتصال و شارژ باطری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک