خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از تخفیف ۵۰ درصدی شهریه به دانشجویان ورودی جدید آن دانشگاه در نیم‌سال شمسی اول سال شمسی تحصیلی ۹۶- ۹۵ خبر داد.

دکتر مازیار نوعی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: پذیرش دانشجو در نیم‌سال شمسی اول سال شمسی تحصیلی ۹۶-۹۵ در چهار رشته مهندسی کامپیوتر، مهندسی پلیمر، شیمی محض و همچنین جغرافیا با ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در شهریه متغیر انجام می‌می شود.

او همچنین افزود: داوطلبان طبق جدول زمانبندی که از سوی نهاد سنجش اعلام می‌می شود می‌توانند در آن رشته‌ها ثبت‌نام کنند. در حال حاضر آن تخفیف جهت نیم‌سال شمسی نخست در نظر گرفته شده می باشد و همچنین درصورت صلاحدید دانشگاه امکان تمدید آن هم وجود دارد.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر از درخواست آن دانشگاه جهت اخذ مجوز پذیرش دانشجو در ۶۰ رشته کارشناسی ارشد جهت سال شمسی تحصیلی ۹۶- ۹۵ خبر داد و همچنین گفت: آن درخواست با توجه به امکانات و همچنین هیأت‌علمی موجود در دانشگاه ارائه شده که نیازی به جذب هیأت‌علمی جدید نداشته باشیم.

نوعی افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر ۷۰ رشته – گرایش در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف وجود دارد که از آن تعداد پنج رشته مرتبط به مقطع دکتری و همچنین ۳۰ رشته در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: به علت کاهش تعداد دانشجویان یک خوابگاه تخلیه شده می باشد که درصدد هستیم از آن فضا جهت ساخته یا ایجاد یک مرکز رشد فناوری بهره بری و استفاده کنیم. پارک علم و همچنین فناوری استان نیز موافقت خود با آن موضوع را اعلام کرده و همچنین منتظر تأیید وزارت علوم هستیم.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر ادامه داد: همچنین جهت افزایش درآمدهای مستقل از شهریه دانشگاه در قالب طرح شفا(شهرک فناوری آزاد) محوطه‌ای تدارک دیده شده می باشد که در آن هم یک سوله اسپورت و ورزشی احداث و همچنین فعالیت‌های تجاری، خدماتی، اداری و همچنین … نیز انجام می شود؛ ساخته یا ایجاد فضای نمایشگاه، فرهنگ‌سرا و همچنین آمفی‌تئاتر نیز در آن مجموعه پیش‌بینی شده می باشد.

نوعی یادآور شد: سال شمسی ۹۴ قراردادهایی با صنایع پتروشیمی متنوع و گوناگون و مختلف در مجموع به ارزش ۶۴۰ میلیون تومان منعقد شد که از ۱۰ تا ۲۰ قسمت و بخش مبلغ قرارداد به حساب دانشگاه و همچنین باقی آن هم به حساب افراد هیأت‌علمی مجری پروژه‌ها واریز می‌می شود؛ همچنین سال شمسی قبل در آن راستا مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت دانشگاه راه‌اندازی شد که دوره‌های آموزشی جهت عموم شهروندان و مردم شهر برگزار می‌کند.

انتهای پیام

تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر


تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : تخفیف ۵۰ درصدی شهریه دانشگاه آزاد ماهشهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک